Tvarové řezání na plotru
Vážení zákazníci,
vycházíme vstříc všem zájemcům o přesné a rychlé vyřezání těsnění na CNC stroji a nabízíme Vám tuto zcela novou službu.
Výhoda této služby:
akceptujeme tvarovou náročnost těsnění, přitom však není nutná výroba vysekávacího nože, plechové formy či dražší řezání vodním paprskem– ušetříme Vám peníze i čas!
Technické parametry:
Rozsah tvrdosti: 20-40°Sh (mikroporézní pryž); 40-85°Sh (kompaktní pryž)
Maximální síla řezání: 1-15mm (mikroporézní pryž); 0,5-10mm (kompaktní pryž)
Minimální průměry děr do síly 5 mm: 6mm (mikroporézní i kompaktní pryž)
Minimální průměry od síly 6mm: 15mm (mikroporézní i kompaktní pryž)
Prosím vezměte v úvahu, že každé řezání je individuální, považujte tedy výše uvedené technické parametry za orientační. Udávají pouze rámcové možnosti našeho CNC plotru. Dokážeme zpracovat i jiné rozměry či zadání, jen použitá technologie je rozdílná.
Vaše technické podklady dokážeme zpracovat z běžných formátů: Autocad (dxf, dwg); Corel (cdr), Adobe Reader (pdf). Elektronický formát je výhodou, akceptujeme však i běžné tištěné podklady. U jednoduchých součástí nepožadujeme výkres. Jsme schopni sami výkres zhotovit a nechat si jej od Vás odsouhlasit.
Nejčastěji vyřezávané tvary:
- Mezikruží pro přírubová těsnění
- Obdélníkové a kruhové podložky
- Těsnění se samolepkou
- Zákaznická atypická těsnění
- Výplně z protihlukových materiálů

V případě, že požadujete nechat si vyřezat Váš vlastní materiál, je zapotřebí nejdříve provést zkušební řezání na dodaném vzorku. Teprve po provedení tohoto testování je možné zpracovat cenovou nabídku pro požadovanou službu.
Pro získání více informací stačí jen vyplnit stručný poptávkový formulář - klikněte prosím ZDE
Kontaktní osoby pro službu řezání pryží:
Sídlo firmy Strážnice:
Pan Pavel Měšťánek, tel.: 518 399 586, mobil: 734 346 738
E-mail: mestanek.pavel@gumex.cz
Pobočka Praha:
Pan Petr Boháč, vedoucí výroby, tel.: 274 001 963, mobil: 739 405 292
E-mail: bohac.petr@gumex.cz
Pobočka Brno:
Paní Hana Pecková, tel.: 547 212 767, mobil: 734 754 913
E-mail: peckova.hana@gumex.cz
Věřím, že tuto službu na digitálním plotru brzy vyzkoušíte a že si od nás necháte rádi „nařezat“!
Dušan Sedláček
Ředitel společnosti GUMEX, spol. s r.o.
Ukázka výřezu


