Nabídka zboží a služeb je platná pouze pro registrované podnikatele (firmy a živnostníky). Pro odeslání objednávky se musíte přihlásit.

Gumové břity na sněhové radlice

Gumové břity na úklid sněhu

Víte, že v únoru roku 2018 překonávaly mrazy v ČR teplotní rekordy a klesaly až na úroveň mínus 25 stupňů Celsia? Takový mráz nás naštěstí neprovází celou zimu, ale sníh je třeba odklízet často. Dopřejte svým strojům kvalitní břity, které ochrání vaše radlice i vozovku před poškozením.

Gumové břity na úklid nepořádku

Své uplatnění najdou gumové břity také v době letních záplav. Díky břitům rychle a snadno odtraníte nánosy bahna i mokrých a tlejících odpadů po všech nadměrných dešťových srážkách.

V praxi osvědčený materiál

Nabízíme vám gumové břity ve dvou variantách: s úkosem a bez úkosu. Liší se pouze tvarem, materiál je shodný. Nabízíme materiál, prověřený dlouhodobou praxí:

  • speciální oděruvzdorná pryž
  • zalisované textilní vložky zvyšují odolnost.

Našim zákazníkům se nejvíce osvědčily gumové břity na sněhové radlice s úkosem v sílách 20, 30 a 40 mm. Favorit mezi našimi břity je 120 mm vysoký pracant o síle 30 mm (obj. číslo 00567020).

Přípravu břitů nechte na nás!

Jestliže dáváte přednost osobnímu kontaktu, obraťte se na naši zákaznickou linku - rádi vám poradíme, jak být při sněhové kalamitě nejlépe připraven!


Zajímavost na závěr

  • Věděli jste, že v japonském městě Tsunan instalovali již v roce 1972 speciální rozstřikovače, které zajišťují rozpouštění napadaného sněhu? V současnosti v tomto městě vytápí chodníky pomocí solární energie. Na úklid chodníků tak břity nejspíš nepotřebují.