Nabídka zboží a služeb je platná pouze pro registrované podnikatele (firmy a živnostníky). Pro odeslání objednávky se musíte přihlásit.

Náš blog

Na našem našem blogu se zaměřujeme zejména na články, popisující možnosti úprav zboží na míru. Chceme vás tak upozornit na nadstandartní služby, které můžeme nabídnout díky modernímu technickému vybavení a našim zkušenostem. Na blogu zveřejňujeme také fotoreportáže přímo z montáží, které svědčí o profesionalitě našich montérů.

Čtenářsky atraktivní jsou články o zajímavých, netypických realizacích z naší výroby. Například jak jsme vyráběli stojánky na šperky nebo organizéry do kufříků na nářadí.

V naší firmě máme výbornou rodinnou atmosféru a stále se rozšiřující tým s více než stovkou zaměstnanců. To nám poskytuje výbornou tématiku pro rozhovory s našimi kolegy. Věříme, že zveřejněním těchto rozhovorů na blogu pomůžeme zájemcům o práci u nás při jejich rozhodování. A navíc, kdo by nebyl rád, že může ukázat svým dětem, jak je jeho práce pro firmu důležitá? :-)