Nabídka zboží a služeb je platná pouze pro registrované podnikatele (firmy a živnostníky). Pro odeslání objednávky se musíte přihlásit.

Certifikace

Od ledna 2017 jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2016

Certifikát ISO 9001

Společnost GUMEX již od svého založení pracuje na neustálém zdokonalování dodávaných produktů a poskytovaných služeb. Výsledkem tohoto 22 let trvajícího procesu jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi a opakovaně vrací. Jejich spokojenost si ověřujeme v denním kontaktu prostřednictvím našich specialistů prodeje a v pravidelných intervalech také prostřednictvím průzkumů.

Pro všechny naše nové i stávající zákazníky a rovněž sami pro sebe jsme se rozhodli ověřit a potvrdit kvalitu naší práce mezinárodně platným a uznávaným nástrojem. Na základě auditu, který ve společnosti GUMEX, spol. s r.o. provedl certifikační orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., jsme dne 11.1.2017 obdrželi certifikát, který potvrzuje zavedení, používání a udržování systému managementu kvality dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016. Během auditu, který proběhl na všech pobočkách naší společnosti, byly detailně zkoumány zásadní procesy firmy. Audit prokázal, že společnost GUMEX má dlouhodobě zavedený a používaný systém kvality, tento systém je na velmi dobré úrovni a společnost jej udržuje a neustále rozvíjí.

Náš závazek je pokračovat v udržování systému, jeho ověřování pravidelnými interními i dozorovými audity a též neustále zlepšovat všechny procesy ve firmě.

Plné znění příslušných dokumentů si můžete stáhnout v pdf:

Certifikát ISO 9001