I díky maličkostem pomáháme měnit svět i sebe k lepšímu.
Podrobnosti o pozici

Administrativní podpora

Praha

POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS

Co budete dělat?

Hledáte juniorní pozici administrativního charakteru?
Zvládnete po zaškolení zástupy na pokladně a fakturaci?
Ráda připravujete občerstvení? Oceníme to u občasných porad vedení.

Nabízíme kancelářskou práci, u které je součástí kromě využívání pc programů také komunikace s kolegy, se zákazníky i vykonání pomocných prací, bez kterých se neobejde žádná kancelář.

Pokud vás tyto řádky oslovily, neváhej reagovat.

Co vás čeká?

  • zástup fakturantky a pokladní především v době její dovolené, ale i během dne v polední pauze
  • práce v informačním systému Helios Orange a telefonování zákazníkům, pro které je připraveno zboží (tzv. výzvy k odběru)
  • zpracování docházky zaměstnanců pobočky (MS Excel) a předání podkladů personalistce
  • příprava občerstvení na větší porady (cca 1x 2 měsíce)

S kým budete pracovat?

  • Diana

    Vedoucí prodeje, Praha

    Za více jak 11 let, co jsem ve firmě, se GUMEX hodně posunul dopředu. Jsem ráda, že toho můžu být součástí. Baví mne posouvat věci vpřed. Vážím si toho, že mi firma dává prostor ke změnám a že mám jasný cíl. A to jsou přesně důvody, proč jsem tady tak dlouho.

Zaujala vás naše nabídka a splňujete požadavky v inzerci?

To jsme moc rádi, už zbývá jenom jeden krok.
ODPOVĚDĚT a vložit aktuální životopis s fotografií. Osobní schůzky realizujeme s vhodnými kandidáty velmi rychle.
Na viděnou

Kde nás najdete?

Strážnice

GUMEX, spol. s r.o.

Za Drahou 1856

Strážnice

696 62

Praha

Sezemická 2885/6

Praha 9 - Horní Počernice

193 00

Brno

Kaštanová 125d

Brno

620 00

Hradec Králové

Kladská 1082/67

500 03

Plzeň

Folmavská 1313/14a

Plzeň

301 00