Představení firmy GUMEX

Firma GUMEX, spol. s r.o. je rodinná firma, založená roku 1994 v České republice. Od roku 2006 působí dceřiná společnost GUMEX SK, spol. s r.o. také na Slovensku.

Naše služby poskytujeme ve Strážnici, Brně, Praze, Hradci Králové, Plzni, Bratislavě, Žilině, Zvolenu a v Košicích. Pečujeme o více než 15 tisíc zákazníků z řad firem a živnostníků. V České a Slovenské republice zaměstnáváme 170 lidí. Disponujeme skladovými, výrobními a provozními plochami o rozloze větší než 13 000 m2.

V našem podnikání se již déle než 30 let řídíme těmito základními hodnotami: poctivostí, systémem a řádem a neustálým vývojem. K naší nabídce výrobků a služeb přistupujeme maximálně odpovědně s důrazem na kvalitu. Zakládáme si na odborných znalostech, fungujících procesech a neustálém vývoji. Důkazem našeho zodpovědného a systematického přístupu k podnikání je skutečnost, že jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2016. Audit provedl certifikační orgán TÜV SÜD Czech s.r.o. 

Specializujeme se především na tyto produkty a služby

  • průmyslové hadice a jejich kompletaci s koncovkami
  • těsnicí profily, těsnicí materiály a výrobu těsnění
  • pryžové a plastové průmyslové podlahoviny a rohože
  • dopravníkové pásy a jejich servis a montáž
  • protihlukové izolace a jejich úpravu na míru 
  • fólie do vrat a průchodů a jejich montáž
  • úpravy produktů na míru

GUMEX je rodina, kterou jsme si vybrali

Myslíme si, že aby byla firma úspěšná a její zákazníci spokojení, musí zaměstnanci chodit do práce rádi. Proto jsme se právě zaměstnanců zeptali, proč pracují v GUMEXU už mnoho let. V rámci odpovědí se nejčastěji opakovaly důvody jako atmosféra, otevřený přístup, kolektiv a schopnost vedení spravedlivě hodnotit práci. Bylo toho ale mnohem víc. Protože stejně jako se liší naši zákazníci, i naši zaměstnanci jsou jedineční.

Naše ocenění

 

Ocenění Best Managed Companies

 

 

 

 

Ocenění Firma roku 2019

 

 

 

Video prezentace GUMEX