CENTRUM POPTÁVEK

Nechte si vyrobit nebo upravit zboží přesně na míru

VYTVOŘIT POPTÁVKU

Úprava a výroba zboží přesně na míru

Rychlá a snadná konfigurace online

Odborná pomoc specialistů z GUMEXU

Vysoká kvalita a přesnost

Zpracování poptávky do 24 hodin


Všechny služby GUMEXU najdete na jednom místě

Věděli jste, že vám nabízíme více než 150 odborných služeb na míru? V rámci poptávky nabízíme jejich intuitivní kombinaci pro konfiguraci vašeho perfektního výrobku.

Jednoduchý konfigurátor, který se vám perfektně přizpůsobí

Vyvinuli jsme konfigurátory, které vám poptávku usnadní jak nejvíce to je možné. Využijte systém chytrých nápověd a už se v parametrech výrobku neztratíte. Ať už potřebujete osadit hadice nebo vyrobit složitý dopravníkový pás, konfigurátory s poptávkou pomohou.

Naši specialisté vám rádi s poptávkou pomohou

Poptávka někdy může být oříšek. Nejste si jistí parametry? Potřebujete se ujistit vybraným materiálem nebo způsobem použití výrobku? Specialisté z GUMEXU jsou tu pro vás a rádi pomohou. Netroufáte si na poptávku sami? Můžete ji specialistům předat i rozpracovanou. To vše ihned a online!

Centrum poptávek je nabité chytrými funkcemi

Proces poptávky je přizpůsobený velkým i menším zakázkám a snadnou cestou sbírá všechny informace potřebné pro zpracování perfektní nabídky. Máte k dispozici výkres? Můžete ho přiložit. Potřebujete více času? Rozpracovaná poptávka na vás díky možnosti uložení počká.

Proč se musím pro vytvoření poptávky přihlásit nebo registrovat?

Registrace Vám zabere pár minut, nám však umožní, že od Vás obdržíme informace, které nám pomohou při výběru optimálního výrobního postupu pro požadovaný výrobek či službu a jejich nacenění při zpracování naší nabídky, kterou Vám zašleme.

Mohu poptávku rozpracovat a dokončit později?

Ano, samozřejmě. Jakmile se k poptávce budete chtít vrátit, naleznete ji sekci Poptávky v Zákaznické zóně v záložce Rozpracované.

Co je kód poptávky a jak mou poptávku může dokončit specialista z GUMEXU?

Kód poptávky je určen pro hladký přenos rozpracované poptávky mezi vámi a specialisty prodeje GUMEXU. Díky tomuto kódu mohou specialisté na vaši poptávku navázat, poradí vám a společně s vámi ji dokončí. Kód poptávky najdete u kontaktního boxu se specialistou.

Mohu poptat přes Centrum poptávek i pravidelný servis dopravníkového pásu?

Ano, přímo k tomuto účelu je k dispozici krátký poptávkový formulář.

Nechte si vyrobit nebo upravit zboží přesně na míru

RYCHLÁ A SNADNÁ KONFIGURACE

NAŠI SPECIALISTÉ VÁM PORADÍ

OZVEME SE DO 24H

PROZKOUMAT

Bude následovat přihlášení nebo registrace