Blog a poradna

Rychlá identifikace hadicové sestavy

Je i vaším cílem rychlá a přitom bezpečná montáž hydraulické či kompozitní hadice? Využijte naši nabídku značení těchto hadic odolnými štítky s detailním popisem hadicové sestavy nebo s popisem dle požadavku zákazníka. Tyto údaje pak máte stále pod kontrolou!

S podzimním Géčkem č. 34 se zahřejete a ušetříte!

Rok 2022 už se chýlí pomalu ke konci, ale my vám toho máme ještě tolik co říct… Celé toto číslo časopisu je věnováno ÚSPORÁM – ať už z hlediska času, materiálu, nebo díky správné aplikaci vhodného produktu. Nechte se inspirovat!

Jak rychle poptat dopravníkový pás?

Potřebujete namontovat nový dopravníkový pás nebo jej vyměnit? Nejste si jisti, které technické detaily pásu do poptávky uvést a přitom celá akce hodně spěchá? Se vším vám poradí náš nový poptávkový formulář – a můžete jej využít kdykoli!

Objednejte na e-shopu – ušetříte na dopravném!

Kupujete na našem e-shopu zboží v hodnotě do 10 000 Kč, které není příliš objemné? Využijte naše výdejní místa a samoobslužné boxy – zboží budete mít přesně tam, kde je potřebujete a ještě ušetříte. Nyní zaplatíte za dopravné do výdejního místa nebo boxu pouze 109 Kč!

Hadice na pivo a víno s dlouhou životností

Jste zvyklí na určitý typ potravinářské hadice k vedení piva, vína nebo nealko nápojů? Komplikuje vám jejich nedostatek na trhu váš vlastní provoz, nebo se vám jejich častá výměna zdá už příliš častá? Zvolte si kvalitní alternativy!

Fixní dopravné dle hodnoty objednávky

Ať je vaše firma v Aši nebo Jablunkově, zboží z našeho sortimentu v jakékoli hmotnosti či objemu vám doručíme na libovolné místo v ČR za stejně výhodnou cenu!

Správně fungující sklad tepe jako moje srdce - rozhovor ze září 2022

Rozhovor s Michalem Šestákem, regionálním manažerem skladů pro Čechy, který organizuje, koordinuje a řídí tým pracovníků našich skladů v Praze, Hradci Králové a Plzni. Jak se mu osvědčila jeho schopnost vytvářet a udržovat systém? Co očekává od uchazeče o místo skladníka už na prvním pohovoru? A čeho si na „svých“ skladnících nejvíce váží?

Rekonstrukce je bonusem pro zaměstnance i zákazníky

Mnozí z vás si již všimli, že od dubna 2022 se vám při návštěvě obchodního oddělení v budově naší firmy ve Strážnici věnujeme v nově zrekonstruovaných prostorách. Jak probíhal celý proces přestavby? V čem spočívá přínos této výrazné změny pro zaměstnance i zákazníky? S vedoucí prodeje Evou Horňákovou a správcem poboček Josefem Durnou o tom hovořila personální ředitelka Jana Lagová.

Koho činí práce Šťastným?

Kdo z nás by nechtěl „šťastné vinařství“? Ale co je potřeba vykonat pro to, abychom je získali a udrželi? O své zkušenosti z práce ve vinařství i z vlastní výroby vinařských zařízení ve firmě NEREZ Blučina, s.r.o. se s námi podělil František Šťastný.

Ochlaďte se v letním žáru svěžími tipy z Géčka...

V našem Géčku č. 33 ze srpna 2022 vám přinášíme celou řadu rozhovorů, novinek v sortimentu produktů i v naší výrobě.

PVC dopravní pásy – v čem se liší a jak se v nich vyznat?

Poškodil nebo opotřeboval se váš dopravníkový pás? Jedná se o dopravní pás z PVC? Nevíte, jak jej poznáte? Zajímají vás rozdíly mezi jednotlivými typy PVC pásů?

Pružné fekální hadice

V průmyslu, zemědělství i stavebnictví a také všude tam, kde je zapotřebí větší flexibilita při manipulaci se sací či tlakosací hadicí na odpadní vody i za nízkých teplot, se velmi často používají PVC fekální savice.

Jak vstát jako Fénix z popela?

První i druhá postavená pec jim spadla, výrobní hala vyhořela. Přesto se majitelé i zaměstnanci společnosti LAC, s.r.o. už 32 let snaží nic nevzdávat. Vyrábějí průmyslové pece, sušárny a žárobetonové tvarovky a dodávají je zákazníkům do 35 zemí. O své názory i zkušenosti se s námi podělil Ing. Matěj Crhák.

Technické plasty – desky i díly na míru

V našem sortimentu naleznete nejen pryže, ale i technické plastové desky...

Význam firemního setkávání

Proč jsou firemní setkání důležitá a jak probíhá organizace takových akcí, prozrazuje v rozhovoru Jana Lagová, personální ředitelka GUMEXU.

Firemní atmosféru tvoří samotní lidé

Rozhovor s Patrikem Hasnedlem, obchodním manažerem pro region Čechy, který řídí prodejní týmy na třech pobočkách GUMEXU, v červnu 2022.

Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v Plzni!

Jsme vám zase o kousek blíž. V rámci České republiky jsme otevřeli v červnu 2022 již naši 5. pobočku.

Příslušenství pro IBC kontejnery

K nádržím IBC naleznete v našem sortimentu celou řadu doplňkových komponentů.

Nenechte si ujít jarní Géčko č. 32 z května 2022

V GUMEXU jsme se od začátku roku nezastavili – připravili jsme pro vás zcela nově pojatý souhrnný tištěný katalog, rozšířili možnosti a výhody naší zákaznické zóny při nákupu v e-shopu, založili novou pobočku a přidali i další služby – a o tom všem vás informujeme v našem aktuálním Géčku!

Jak ekologicky zpracovat živočišný odpad?

Možná se také někdy zamýšlíte nad tím, jak a kde končí části zvířat, které jsou po porážce nepoužitelné pro potravu lidí? A čím vlastně krmíme naše domácí mazlíčky? Odpovědi na tyto nejednoduché otázky nám poskytl Ing, Martin Liebl, MBA, LL.M, DBA, jednatel firmy MONTS s.r.o. z Hradce Králové.