Blog a poradna

Spokojený zákazník je náš cíl

Rozhovor se Simonou Zdražilovou, vedoucí prodeje a logistiky NERA DISPLAYS s.r.o. na téma bezpečnost při prodeji a poskytování služeb. Co dokáže ochránit před poškozením, krádežemi nebo nepříznivým počasím vybrané prodejní skříně v obchodech, jízdní kola před budovami, doručené zboží z e-shopů ještě před vyzvednutím? Ano, jsou to právě speciální boxy, regály i stojany, které nám zboží předvádějí nebo je zabezpečují v naší bezprostřední blízkosti, ale my je často ani nevnímáme.

Nový tým Plasty

Na naší pobočce ve Strážnici jsme právě nainstalovali nové pětiosé obráběcí centrum. O výrobu na této technologii se stará „mikrotým“ pracovníků pod vedením Michala Zháňala. Jakou výzvu pro něj pozice vedoucího zcela nového týmu představuje? Co přinese tato novinka našim zákazníkům? O tom si společně povídali s personální ředitelkou Janou Lagovou.

Jak zvládnout zpracování a dopravu abrazivního materiálu

Jak si poradit s nárazy, vibracemi, hlukem a prachem při těžbě, zpracování i přepravě těžkého abrazivního materiálu? Čím omezit negativní vliv těchto procesů nejen na stroje a dopravní prostředky, ale rovněž na zdraví a bezpečnost pracovníků?

Jak vybrat vhodnou pryž pro ploché těsnění?

Kdy zvolit pryž porézní a kdy kompaktní? Čím se liší těsnicí pryž v deskách a v rolích? Jaké těsnicí kompaktní pryže nejčastěji žádají naši zákazníci? V tomto článku odpovídáme na všechny uvedené otázky, přidáme i tipy z praxe.

Géčko č. 39 – Tento rok je plný změn!

Rok 2024 je ve znamení velkých kroků na cestě vývoje celé naší firmy: došlo k přestěhování centrálního skladu i brněnské pobočky, završení 30 let působení GUMEXU, zprovoznění dalších technologií… O všem se dozvíte právě v tomto čísle Géčka!

Co je zárukou bezpečné přepravy betonu a omítacích směsí?

Speciálně konstruované hadice pro transport betonu a pro strojní omítání nacházejí své uplatnění zejména jako hadice pro čerpadla na beton, mísiče malty a omítací stroje. S jejich pomocí bezpečně přepravíte stavební materiály nebo nastříkáte omítkové směsi. Vyznačují se vysokou odolností proti prodření, která je žádoucí právě při přepravě velmi abrazivního materiálu.

Brněnská pobočka i centrální sklad GUMEXU na nové adrese

Naši pobočku Brno-Moravany a současně i hlavní sklad celé firmy jsme v lednu 2024 přestěhovali do společných prostor – průmyslového areálu v Brně-Tuřanech v těsné blízkosti křížení dálnic D1/D2. Co přináší tak významná změna našim zákazníkům z tohoto regionu?

Společně nalezneme řešení

Zákazníci obvykle ocení, když se specialista prodeje vyzná nejen ve svém sortimentu, ale i v různých variantách použití jednotlivých produktů. Čeho si naopak na zákazníkovi váží specialistka prodeje Jana Šeflová? Právě na toto téma diskutovala s personální ředitelkou Janou Lagovou.

V čem je skrytá síla sila?

Proč jsou sila považována za strategické stavby? Jakým vývojem prošly stroje a technologie pro skladování a posklizňovou úpravu obilovin a semen, výrobny krmných směsí? K čemu slouží v silu žejbro, proč je velmi užitečný servis sila ještě před sezónou? Došlo i k návratu nějakého trendu z minulosti? Na toto téma jsme hovořili s Martinem Procházkou, společníkem firmy AGROINGBRNO s.r.o., která patří k nejvýznamnějším dodavatelům technologií i poskytovatelům servisu pro české zemědělce.

Objednejte na e-shopu – ušetříte na dopravném!

Kupujete na našem e-shopu zboží, které není příliš objemné? Využijte naše výdejní místa a samoobslužné boxy – zboží budete mít přesně tam, kde je potřebujete a ještě ušetříte. Nyní zaplatíte za dopravné do výdejního místa nebo boxu pouze 109 Kč!

Poděkování jednatelů společnosti GUMEX

U příležitosti 30. výročí GUMEXU bychom rádi my, jednatelé firmy, poděkovali našim zákazníkům, zaměstnancům a přátelům, že díky vám můžeme oslavit toto výročí!

Speciální Géčko č. 38 CZ / 15 SK

Mimořádné číslo našeho firemního časopisu jsme věnovali 30. výročí existence naší firmy.

Svět se mění a v GUMEXU s ním držíme krok

Zamyšlení projektového manažera Michala Kalkuse nad automatizací procesů a jejím přínosem k bezproblémovému toku materiálu, zkvalitňování našich služeb i k celkové úspoře času a nákladů.

Česko a Slovensko opět pod jednou střechou

Podle čeho vybírá GUMEX místa pro své další pobočky? Jaký to má přínos pro zákazníky? Zeptali jsme se našich spolupracovníků z obchodu, výroby, logistiky, nákupu i marketingu v Česku i na Slovensku na možnosti, kde se ještě můžeme vyvíjet a zlepšovat…

Po pracovní době stavíme s kolegy stezky pro bajkery

Petr Miško je pro své spolupracovníky vedoucím dispečerem dopravy. Ve svém volném čase však ve společné práci často pokračují – třeba právě při účasti na projektu vybudování okruhů pro horská a gravel kola v Bílých Karpatech.

Stále narážíme na nové výzvy

Rozhovor s Radkem Krunertem, jednatelem společnosti ASTRO, spol. s r.o. o vývoji unikátních řešení pro české i zahraniční potravinářské firmy.

Nová adresa pobočky GUMEX Brno od 4.1.2024

Přestěhovali jsme se z Moravan do ulice Kaštanová 125d v Brně.

Elektroizolanty

V našem sortimentu naleznete elektroizolanty s vrstvenou strukturou.

Samolepky 3M

Samolepky 3M pro bezpečné a trvanlivé upevnění těsnicího materiálu nebo ochranného komponentu. Kdy je použít a které jsou pro různé podklady ty nejvhodnější?

Dodáváme výrobcům zelené energie

Vyrábíte zařízení na úsporu energie? Specializujete se na velké průmyslové instalace, nebo na realizace malých zdrojů tepla a elektřiny na rodinných domech? Servisujete fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla nebo bioplynové stanice?