Novinka
Přečteno

GUMEX je držitelem certifikátu ISO

Na základě auditu, který ve společnosti GUMEX, spol. s r.o. provádí certifikační orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., jsme již od roku 2017 držiteli certifikátu, který potvrzuje zavedení, používání a udržování systému managementu kvality dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Představení firmy GUMEX

Firma GUMEX je rodinná firma se stabilními základy budovanými od roku 1994. V našem podnikání se řídíme těmito základními hodnotami: poctivostí, systémem a řádem. Specializujeme se na dodávky pryžových produktů a výrobků z nich.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Naše partnerské školy

Máme navázanou dlouhodobou spolupráci se základními, středním odbornými školami a gymnázii. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Naše úspěchy a ocenění

Těší nás, že naše úsilí a dosažené výsledky získávají pozornost odborníků. Přečtěte si jaká ocenění jsme získali.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Firemní tradice

Rádi bychom Vám v krátkosti představili naši společnost, která je na trhu již od roku 1994.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Firemní filozofie

Ve všem co děláme pro naše zákazníky i zaměstnance dodržujeme základní hodnoty. Naše mise: Realizujeme funkční a spolehlivá high-tech řešení, která našim zákazníkům umožňují bezproblémově používat svá zařízení.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Představujeme vám naše stroje

Za vším hledáme člověka, ale bez strojů to nejde. Strojní vybavení GUMEXU pomáhá vytvářet produkty na míru. Stačí jen vzít a namontovat!

Zobrazit
Novinka
Přečteno

GUMEX, jsme rodinná firma

Naši firmu jsme vybudovali z ničeho. Firma je spojena s našimi životy, my nikdy nepřestaneme usilovat o to, aby naše služby byly potřebné pro naše zákazníky a na špičkové úrovni.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Hledíme kupředu už 25 let

Na počátku nebylo jen slovo, ale především velké odhodlání a činy. Podání ruky pro nás v GUMEXU není prázdným gestem a maximálně vstřícný, poctivý přístup k zákazníkovi i vlastním zaměstnancům se nám osvědčuje už 25 let.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Pro koho jsme jako stvoření

Ne každý má příležitost mít tak rozmanité zákazníky a díky nim proniknout se svými produkty do nejrůznějších oblastí. My v GUMEXU to štěstí máme…

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Naší práci můžete důvěřovat

Našim cílem je, abyste si dokázali snadno a rychle vybrat správné zboží. Proto vzděláváme naše specialisty prodeje, zobrazujeme podstatné technické informace na webu a umožňujeme efektivně hledat i filtrovat produkty.

Zobrazit