Služby ke kategorii: Další pryžové a plastové výrobky

Pěnové výplně na míru

Chcete mít nářadí vždy na svém místě a najít každý díl třeba poslepu? Potřebujete bezpečně přenášet křehké, drahé, ostré nástroje? Pro naše zákazníky vyrábíme pěnové fixace nejrůznějších tvarů pro široké využití.

 

Potřebujete atypické části či speciální díly z gumy nebo plastu?

Možná i vy hledáte určitý výrobek, který není k dostání na trhu, a přesto ho nutně potřebujete. Naše výroba na zakázku a speciální technická řešení se mohou osvědčit i u vás.

Řezání lepených sendvičů

Sendvič je produkt našeho výrobního oddělení, který naši montéři výroby skládají z několika vrstev spojených lepidlem. Může být vytvořen z různorodých materiálů, které se vzájemně liší svými mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Lepení sendvičů

Slepíme různorodé materiály s různými povrchy, hustotou i pružností do tzv. sendvičů. Zvolíme nejvhodnější způsob slepení a zaručíme vám skvělý výsledek. Dokážeme si poradit se slepením většiny gumových materiálů, které se liší mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Hardy spojky na míru

Hardy spojky dodáváme plné nebo s vrtáním a příslušenstvím v rozměrech dle vašeho přání. Vybírat můžete ze standardních rozměrů na našem e-shopu, nebo zadat vlastní rozměry. V našem sortimentu naleznete jak plné kotouče, tak i Hardy spojky klasické nebo pevnostní (oba typy s vrtanými otvory armovanými i nearmovanými plechovými armovacími knoflíky, anebo ocelovými trubičkami). 

Gumové břity pro sněhové radlice

Připravíme pro vás gumové břity na míru pro vaše sněhové radlice s potřebnými rozměry i otvory. Dopřejte svým strojům kvalitní břity, které ochrání vaše radlice i vozovku před poškozením.

Řezání plastového potrubí

Na řezání plastových trubek využíváme speciální pilu, vybavenou potřebnými řeznými kotouči. Objednávkou této služby přímo u nás ušetříte za nástroj, který byste používali třeba jen zřídka.

Úprava hran pro kamenický roh

Dokážeme vám připravit materiál pod úhlem 45° pro dokonalý kamenický roh. Ve Strážnici na to máme k dispozici technologii řezání vysokotlakým vodním paprskem pod zadaným úhlem (tzv. 3D řezání). 

Příprava gumolan do požadovaných kompletů

K upevnění nákladů či k napnutí plachet a sítí se zvláště osvědčila gumolana, takzvané gumicuky. Jejich délku si můžete upravit sami, jestliže využijete naše koncové díly. Anebo vám dodáme už kompletní gumová lana včetně profesionálně upevněných koncovek.

Frézování pryží i plastů

Naše oddělení výroby jsme vybavili novým 3D frézovacím strojem s CNC řízením Numco SHG 1224.