Dopravníkové pásy a montáž

Montáž a servis PVC dopravníkových pásů

Servis a montáže dopravníkových pásů provádíme již od roku 2000. Dopravníkové pásy umíme zaměřit, opravit, dopravit, i namontovat. Dopravníkové pásy z PVC spojujeme za tepla i za studena, provádíme také montáže přímo ve vašem provozu.

Elevátorové dopravníkové pásy a jejich montáž

Elevátorové pásy dodáme podle vašich požadavků: spojené, opatřené dírami pro montáž korečků, nebo kompletně osazené korečky. Nabízíme také montáže přímo ve vašem provozu.

Osazování korečků a příprava pásů na korečkové dopravníky

Pásy pro korečkové dopravníky připravujeme pro naše zákazníky v různém rozsahu, podle zadání. Někdy jenom připravíme otvory pro našroubování korečků. Jindy připravíme celý pás včetně osazení korečky. Často také provádíme kompletní montáž elevátorových pásů.

Osazování PVC a PU pásů unašeči a vodícími klínky

Na PVC a PU dopravníkové pásy navaříme unašeče nebo vodící klínky. Stačí nám k tomu nákres rozměrů a rozestupů. Osazený pás pak už jen namontujete do vašeho dopravníku. 

Montáž a servis PU dopravníkových pásů

Existují dva různé způsoby spojování polyuretanových dopravníkových pásů: za studena mechanickými sponami, nebo za tepla v tepelně-lisovacích deskách. Nasazení pásu zvládne s našimi pokyny i zákazník svépomocí. PU dopravníkové pásy se nejčastěji používají v potravinářském průmyslu nebo v lehčích provozech.

Montáž a servis pryžových dopravníkových pásů

Montáž a servis pryžových dopravníkových pásů provádíme jak na našich výrobních pracovištích, tak i přímo v provozech našich zákazníků. Jaké jsou způsoby spojování pryžových dopravníkových pásů? Jak probíhá vulkanizace pásu z pryže? Průběh montáže u zákazníka.

Montáž a servis profilovaných dopravníkových pásů

Profilované dopravníkové pásy vhodné zvláště pro strmou přepravu abrazivního materiálu. Možnosti spojování poškozeného nebo zcela nového pásu. Informace, které byste si měli promyslet ještě před zadáním zakázky.

Montáž a servis dopravníkových pásů z netkané textilie

Co všechno vydrží tento typ pásu? Kam se nejlépe hodí, jak o něj pečovat, jak jej kvalitně opravit nebo bezpečně vyměnit? Dopravníkové pásy z netkané textilie a plsti se používají zejména v kombinaci s výsekovými nástroji, digitálními řezacími plotry nebo na balicích linkách křehkého zboží.

Řezání dopravníkových pásů na požadovaný tvar

Připravíme vám dopravníkové pásy, upravené v souladu s atypickými požadavky, profesionálně nařezané a bez otřepů. Nezáleží na tom, zda potřebujete pás děrovat nebo vyřezat čtvercové, obdélníkové nebo kruhové výřezy. Pásy řežeme manuálně, na strojních řezačkách i vodním paprskem.

Osazování pryžových pásů unašeči a vodícími klínky

Zajistíme osazování pryžových pásů unašeči a vodícími klínky.

Vulkanizace povrchu hnacích a transportních válců

Zajistíme pogumování hnacích válců vulkanizací a pomůžeme vám zabránit ztrátám energie kvůli prokluzujícímu hnacímu válci.

Obložení bubnů hnacích válců pryží

Prokluzuje vám hnací válec? Každým dnem, kdy odkládáte řešení této situace, přicházíte o výkon vašeho dopravníku a zbytečně zvyšujete náklady na energii. Obraťte se na nás a my provedeme nanesení oděruvzdorné adhezní pryže na hnací nebo transportní válce.

Mobilní pásové dopravníky

Dodáme vám na míru kompletní mobilní pásové dopravníky včetně elektroinstalace. Tento variabilní systém umožňuje konstrukci dopravníku maximálně přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Spojování pásů mechanickými sponami

Dopravníkový pás, spojený mechanickými sponami, je určen pro provoz, kde je zapotřebí vyměňovat pás svépomocí (bez nutnosti našeho servisu) a zároveň není možné nasadit pás na dopravník již spojený.

Osazování dopravníkových pásů vlnovci

Transportní pásy s navařeným vlnovcem představují výhodnou variantu pro přepravu sypkých materiálů, drobných dílů, choulostivých plodin či potravin.