Dopravníkové pásy a montáž

Montáž a servis PVC dopravníkových pásů

Servis a montáže dopravníkových pásů provádíme již od roku 2000. Dopravníkové pásy umíme zaměřit, dopravit, opravit i namontovat. Spojujeme pásy z PVC i pryže za tepla i za studena, provádíme také montáže přímo ve vašem provozu.

Elevátorové dopravníkové pásy a jejich montáž

Elevátorové pásy dodáme podle vašich požadavků: spojené, opatřené dírami pro montáž korečků, nebo kompletně osazené korečky. Nabízíme také montáže přímo ve vašem provozu.

Osazování korečků a příprava pásů na korečkové dopravníky

Pásy pro korečkové dopravníky připravujeme pro naše zákazníky v různém rozsahu, podle zadání. Někdy jenom připravíme otvory pro našroubování korečků. Jindy připravíme celý pás včetně osazení korečky. Často také provádíme kompletní montáž elevátorových pásů.

Osazování PVC a PU pásů unašeči a vodícími klínky

Na PVC a PU dopravníkové pásy navaříme unašeče nebo vodící klínky. Stačí nám k tomu nákres rozměrů a rozestupů. Osazený pás pak už jen namontujete do vašeho dopravníku. 

Montáž a servis PU dopravníkových pásů

Vybrali jste si dopravníkový pásy z polyuretanu? Dopravníkový pás vám připravíme na míru v požadované šíři a délce. Dopravníkový pás spojíme u nás nebo provedeme montáž ve vašem provozu.

Montáž a servis pryžových dopravníkových pásů

Provádíme montáž a servis pryžových dopravníkových pásů.

Montáž a servis profilovaných dopravníkových pásů

Potřebujete montáž a servis profilovaných dopravníkových pásů typu WALTER nebo CHEVRON? Provádíme opravy i stažení starého a poté natažení nového profilového dopravníkového pásu.

Montáž a servis dopravníkových pásů z netkané textilie

Provádíme montáž a servis dopravníkových pásů z netkané textilie.

Řezání dopravníkových pásů na požadovaný tvar

Provádíme řezání dopravníkových pásů na požadovaný tvar. Nezáleží na tom, zda potřebujete pás děrovat nebo vyřezat čtvercové, obdélníkové nebo kruhové výřezy. Pásy řežeme manuálně, na strojních řezačkách i vodním paprskem.

Osazování pryžových pásů unašeči a vodícími klínky

Zajistíme osazování pryžových pásů unašeči a vodícími klínky.

Vulkanizace povrchu hnacích a transportních válců

Zajistíme pogumování hnacích válců vulkanizací a pomůžeme vám zabránit ztrátám energie kvůli prokluzujícímu hnacímu válci.

Obložení bubnů hnacích válců pryží

Prokluzuje vám hnací válec? Každým dnem, kdy odkládáte řešení této situace, přicházíte o výkon vašeho dopravníku a zbytečně zvyšujete náklady na energii. Obraťte se na nás a my provedeme nanesení oděruvzdorné adhezní pryže na hnací nebo transportní válce.

Mobilní pásové dopravníky

Dodáme vám na míru kompletní mobilní pásové dopravníky včetně elektroinstalace. Tento variabilní systém umožňuje konstrukci dopravníku maximálně přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Spojování pásů mechanickými sponami

Profilované, PVC, pryžové i polyuretanové dopravníkové pásy spojujeme také mechanickými sponami (spojkami), pokud zákazník potřebuje rozebíratelný a rychlý spoj.