Služby ke kategorii: Hadice a jejich kompletace

Vyrábíme kovové flexi potrubí

Lehce tvarovatelné natahovací vzduchotechnické potrubí jsme schopni vyrobit do 2 dnů v různých průměrech i délkách (max. 15 m), rovněž ve větším množství (desítkách kusů).

Kompletace hadic koncovkami pomocí spon

Armování nízkotlakých hadic profesionálním způsobem pomocí spon. Ať už zvolíte jakýkoliv typ námi dodávaných hadic, vždy najdeme řešení pro upevnění standardizované koncovky. Co je potřeba si promyslet ještě před objednávkou této služby? 

Manuální řezání hadic na požadovanou délku

V GUMEXU nemusíte odebírat celá balení. Hadice krátíme na požadovanou délku. Řežeme hadice ze všech dostupných materiálů, mimo hadic s originálním ukončením. Nezáleží na konstrukci hadice – na požadovanou délku vám připravíme hadice bez výztuže i hadice s ocelovou spirálou nebo opletem.

Zkracování pryžových profilů a hadic na požadovanou délku

K sekání hadice či profilu z mikroporézní i kompaktní pryže využíváme poloautomatickou pneumatickou sekačku, kde je řez prováděn pomocí nože připojeného ke vzduchovému pístu.

Provádění tlakové zkoušky hadic

I když při kompletaci tlakových hadic s koncovkami dodržujeme předepsané pracovní postupy, díky automatizovanému zkušebnímu zařízení provedeme a doložíme potvrzení o provedení zkoušky konkrétního kusu hadice s koncovkami hydrostatickým tlakem.

Měření elektrické vodivosti u nás zakoupených hadic

Protokol o měření vodivosti hadic slouží jako deklarace vodivosti hadice. Pokud je hadice spojena se zemí (tzn. uzemněna), nedojde k elektrickému výboji při jejím použití. Tento Protokol o měření vodivosti hadic dodáme zákazníkovi na základě jeho požadavku, který musí být předložen již v době objednávky požadované hadice!

Osazování hydraulických hadic

Hydraulická hadice se stane dokonalou, až se správnou koncovkou. Svěřte své požadavky na hydraulické hadice s koncovkami do našich rukou. Vybereme pro vás ten nejvhodnější spoj a vaše hadice profesionálně zaarmujeme.

Osazování hadic SIGMA

Hadice SIGMA je nejodolnější hadice pro transport sypkých látek, proto je potřeba použít speciální přírubovou koncovkou. Koncovku na hadici profesionálně osadíme pomocí šroubů.

 

Osazování potravinářských hadic nerezovými koncovkami

Pomůžeme vám vybrat správnou koncovku pro potravinářské hadice a profesionálně je osadíme. Používáme jen nezávadné materiály. Spojky a spony pro potravinářské hadice jsou vždy vyrobeny z materiálu, které jsou určeny pro styk s potravinami. Nejčastěji používané a také nejvhodnější jsou nerezové koncovky.

Řezání hadic na sekacím stroji

Potřebujete velmi rychle nařezat hadici nebo nasekat plastové trubky na požadovanou délku? Naše plně automatická sekačka vám zajistí čistý řez a ohlídá přesné rozměry sekané hadice. Nasekáme hadice jak ze sortimentu GUMEXU, tak i vaše vlastní.

Drátkování hadic

Pomocí drátkování spojujeme ploché hadice pro dopravu tlakového vzduchu, vody, umělých hnojiv nebo chemických roztoků s požární nebo agro koncovkou. Ploché hadice jsou velmi oblíbené pro svou flexibilitu, snadnou skladovatelnost a nízkou hmotnost.

Lisování koncovek na nízkotlaké hadice

Nízkotlaké průmyslové hadice lisujeme na hydraulickém lisu až do vnitřního průměru 4“, tzn. do DN 102 mm. Skladem držíme nejširší sortiment hadic, koncovek a objímek, které jsou určeny pro přepravu tekutin nebo vzduchu. Hadici i koncovku volíme podle přepravovaného média.

Osazování fekálních savic koncovkami

K armování fekálních savic používáme nerezové pásky Normetta. Nejčastěji armujeme pákové koncovky, šroubovací koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer nebo požární STORZ AGRO koncovky. Konečné využití kvalitně osazených fekálních savic: pro fekální, zemědělské, hasičské i komunální vozy, zavlažovací a stavební techniku.

Osazování hadic na chemikálie

Nejbezpečnější kompletací hadice na chemikálie s koncovkami je zalisování s použitím nerezových objímek. Pokud je zapotřebí osadit hadice koncovkami až poté, co jsou umístěny v provozu, doporučujeme použít nerezové pevnostní SUPRA spony.

Osazování hadic na tryskání koncovkami

Provádíme osazování hadic na tryskání koncovkami. Nabízíme širokou škálu služeb pro výrobky určené pro tryskání nebo pískování.

Osazování koncovek na hadice na beton

Provádíme osazování koncovek na hadice na beton. O co jde u osazování koncovek na hadice pro betony a omítkové směsi? O bezpečnost. Jen vhodně zkombinovaná hadice s koncovkou, jež byly zalisovány podle předepsaných parametrů, vám zaručí bezproblémový provoz.

Osazování koncovek na hadice na sypké látky

Dodáme vám nejen hadice na výtlak sypkých abrazivních látek, ale zajistíme i správný způsob jejich osazení. Budete tak mít záruku, že přesypání nebo stáčení vysoce abrazivního materiálu proběhne bezpečně.

Osazování parních hadic bezpečnostními koncovkami

Jedině správně osazené koncovky dokážou vyrovnat zvětšování a zmenšování objemu parní hadice, nezkoušejte koncovky na hadici na nasycenou páru lisovat! Dodáme vám parní hadice s koncovkami, které jsou přichyceny speciálními montážními objímkami.

Osazování tlakosacích hadic koncovkami

Tlakosací hadice pro dopravu kapalných médií, nejčastěji olejů, osazujeme všemi typy hadicových koncovek. Zvolte koncovku, kterou potřebujete a zbytek nechte na nás.

Osazování tlakosacích hadic pomocí skořepin

Provádíme osazování tlakosacích hadic pomocí skořepin.

Osazování vzduchotechnických hadic koncovkami

Provádíme osazování vzduchotechnických hadic koncovkami.

Řezání kovových hadic karbofrézkou

Rychlé a přitom bezpečné zkrácení kovových hadic.

Řezání plastového potrubí

Na řezání plastových trubek využíváme speciální pilu, vybavenou potřebnými řeznými kotouči. Objednávkou této služby přímo u nás ušetříte za nástroj, který byste používali třeba jen zřídka.

Osazování teflonových trubiček s nerezovým opletem koncovkami

Teflonové trubičky s nerezovým opletem lisujeme a osazujeme tradičně koncovkami z oceli nebo nerezu. Dodáváme již hotový komplet, zalisovanou teflonovou trubičku s objímkou z oceli nebo nerezu a odpovídající koncovkou.

Osazování kompozitních hadic koncovkami

Kompozitní hadice s koncovkami vyžadují kompletaci ve specializované dílně.
V oddělení výroby GUMEXU Strážnice provádíme profesionální osazení kompozitních hadic vhodnými koncovkami.

Krácení hadic upichováním

Řezání hadic upichováním provádíme za pomoci silonových trnů na upraveném soustruhu. Aby byl řez čistý a přesný, upravujeme jednotlivé trny tak, aby jejich průměr odpovídal vnitřnímu průměru hadice.