Služby ke kategorii: Zlepšení pracovního prostředí

Nosné konzole pro montáž protiprůvanové clony vyrábíme na zakázku v GUMEXU

Nosný prvek pro zavěšení fólií na zděnou budovu anebo budovu opláštěnou sendvičovým plechovým profilem představuje nosná konzole. Ocelové nosné konzole pro protiprůvanové závěsy vyrábíme na zakázku a poté je také nainstalujeme.
 

Nanášení samolepicí vrstvy

Nanášíme samolepicí vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálního vybavení (laminátoru). Profesionálně polepujeme plošné materiály na bázi pryže, z pěnového polyuretanu, mikroporézní pěny z PE a PU a těžce lepitelné povrchy PE, PP.

Řezání protihlukové izolace na míru

Provádíme řezání požadovaných tvarů protihlukových izolací bez otřepů, přesně a čistě. Díky nanesené samolepce si pak sami zvládnete upevnit protihlukové desky do přesného tvaru na určeném místě.

Příprava závěsných fólií na míru

Závěsné fólie pro vás připravíme na míru přesně podle vašeho zadání. Vám pak stačí tyto protiprůvanové clony pouze vzít a namontovat, nebo si tuto službu objednat přímo u nás. Čím ke správnému fungování těchto závěsných fólií můžete přispět?

Instalace závěsných fólií

Na přání zákazníka provádíme také finální instalaci na míru nařezaných závěsných protiprůvanových fólií přímo v požadovaném prostoru. Tyto průhledné clony slouží nejčastěji k oddělení výroby nebo skladu, a to z důvodu zamezení šíření hluku, jako prostředek k udržení požadované hygieny, tepelná izolace i záruka bezpečného pohybu osob a manipulační techniky. Zajímá vás, jak probíhá vlastní montáž?

Řezání dlouhých celků podlahovin na míru

Provádíme řezání dlouhých celků podlahovin na míru.

Řezání rohoží na míru

Nestandardní rozměry čisticích rohoží vám připravíme podle požadavku. Jednoduché tvary řežeme ručně, složitější na vodním paprsku. Pro zhotovení výsledného tvaru rohože, který by byl větší, než největší standardní rohož, připravíme celek z více částí. Ten si na místě instalace jednoduše spojíte a vložíte do místa pro čistící rohož.

Tvarové řezání podlahovin a plochých materiálů vodním paprskem

Podlahoviny pružného typu, jako jsou např. grabiol, elaston i elastická protipádová dlažba, vyžadují specifickou technologii přípravy na finální použití. Jedná se o materiály, náročné na precizní zpracování. Připravujeme je pomocí přesné technologie - vodním paprskem.

Tvarové řezání protihlukových desek

Protihlukové izolace primárně určené především pro odhlučnění strojů a technologických zařízení řežeme do požadovaného tvaru. 

Tvarové řezání podlahovin na digitálním plotru

Přesně a rychle pro vás zhotovíme výřezy jak z podlahovin, tak i ze závěsných fólií.

Výroba montážních šablon

Pro všechny výrobce strojů, zaměstnance montážních firem, ale i ostatní řemeslníky dokážeme vyrobit šikovnou pomůcku - MONTÁŽNÍ ŠABLONU. Poslouží ke správnému a bezpečnému upevnění těžkých a tvarovaných strojů a přístrojů do podlahy, při instalaci menších zařízení na stěnu, k rychlému naplňování vzorků do vzorkovníků apod.

Řezání pásů podlahovin

Řežeme dlouhé pásy podlahovin, ale také čtverce nebo obdélníky - přesně na míru. Nařezaná podlahovina je využívána například jako gumová podlaha do fitness studií, nebo jako speciální rohože na podlahu - dielektrické koberce. Dle požadované šíře podlahoviny použijeme optimální formátovací zařízení - volíme jeden ze dvou typů strojních kotoučových řezaček.

Úprava čisticí gumové rohože na míru

Pokud je zapotřebí vstupní rohož do zátěžových prostorů v rozměru, který není obvyklý, připravíme celek z více dílů. Ty si pak na místě jen spojíte a umístíte do určeného prostoru.

Lepení náběhové hrany pro vstupní rohože a čisticí zóny

Pokud není bezpečnostní náběhová hrana již součástí gumové rohože nebo čisticí zóny, je zapotřebí vyrobit rohož včetně náběhových hran přesně na míru. Gumová náběhová hrana tak sníží riziko zakopnutí. 

Úprava protiúnavových podlahovin na míru

Pro některé provozy je nutné upravit protiúnavové rohože přímo na míru podle specifického tvaru pracoviště.

Výplně kufru na míru

Pěnové výplně na míru chrání obsah kufru nebo přenosného boxu před poškozením. Jako zakázkové výplně kufrů pro profesionály používáme nařezané a často i vzájemně slepené materiály, jedná se o tzv. sendviče. 

Slepování podlahovin s jinými materiály

Slepením dvou materiálů s různými fyzikálními i mechanickými vlastnostmi vznikne tzv. sendvič, který poskytuje konečnému uživateli podlahy/stěny podstatné výhody.

Strojní polepení plošných materiálů

Potřebujete poradit při použití plošných materiálů i ke zcela jiným účelům, než ke kterým byly původně zamýšleny? Čím například rychle a přesně přilepit výřezy z podlahovin upravené na míru? Řešením je nanášení průmyslové samolepky tak, aby finální výrobek posloužil jako protiskluzová ochrana.