Zlepšení pracovního prostředí

Nanášení samolepicí vrstvy

Nanášíme samolepicí vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálního vybavení (laminátoru). Profesionálně polepujeme plošné materiály na bázi pryže, z pěnového polyuretanu, mikroporézní pěny z PE a PU a těžce lepitelné povrchy PE, PP.

Řezání protihlukové izolace na míru

Provádíme řezání požadovaných tvarů protihlukových izolací bez otřepů, přesně a čistě. Díky nanesené samolepce si pak sami zvládnete upevnit protihlukové desky do přesného tvaru na určeném místě.

Příprava závěsných fólií na míru

Závěsné fólie pro vás připravíme na míru přesně podle vašeho zadání. Vám pak stačí tyto protiprůvanové clony pouze vzít a namontovat, nebo si tuto službu objednat přímo u nás. Čím ke správnému fungování těchto závěsných fólií můžete přispět?

Instalace závěsných fólií

Na přání zákazníka provádíme také finální instalaci na míru nařezaných závěsných protiprůvanových fólií přímo v požadovaném prostoru. Tyto průhledné clony slouží nejčastěji k oddělení výroby nebo skladu, a to z důvodu zamezení šíření hluku, jako prostředek k udržení požadované hygieny, tepelná izolace i záruka bezpečného pohybu osob a manipulační techniky. Zajímá vás, jak probíhá vlastní montáž?

Řezání dlouhých celků podlahovin na míru

Provádíme řezání dlouhých celků podlahovin na míru.

Řezání rohoží na míru

Nestandardní rozměry čisticích rohoží vám připravíme podle požadavku. Jednoduché tvary řežeme ručně, složitější na vodním paprsku. Pro zhotovení výsledného tvaru rohože, který by byl větší, než největší standardní rohož, připravíme celek z více částí. Ten si na místě instalace jednoduše spojíte a vložíte do místa pro čistící rohož.

Tvarové řezání podlahovin a plochých materiálů vodním paprskem

Podlahoviny pružného typu, jako jsou např. grabiol, elaston i elastická protipádová dlažba, vyžadují specifickou technologii přípravy na finální použití. Jedná se o materiály, náročné na precizní zpracování. Připravujeme je pomocí přesné technologie - vodním paprskem.

Tvarové řezání protihlukových desek na digitálním plotru

Protihlukové izolace primárně určené především pro odhlučnění strojů a technologických zařízení řežeme do požadovaného tvaru. 

Tvarové řezání podlahovin na digitálním plotru

Přesně a rychle pro vás zhotovíme výřezy jak z podlahovin, tak i ze závěsných fólií.