Služby ke kategorii: Technické plasty

Sekání z technických plastových desek v sériích

Pokud potřebujete přesné výseky velkého množství těsnění, podložek nebo jiných předmětů z tužších materiálů (jako jsou například technické plasty včetně teflonu), využijte možností naší velkosériové výroby.

Řezání kompaktních materiálů na digitálním plotru

Provádíme řezání kompaktních materiálů na digitálním plotru. V GUMEXU na zakázku zpracováváme všechny námi dodávané kompaktní materiály. Nejčastěji řežeme ploché těsnicí pryže, ze kterých vyrábíme těsnění na míru. Od jednoho kusu po sériovou výrobu.

Řezání vodním paprskem

Technologie řezání vodním paprskem využívá v podstatě jednoduchý princip. Potřebujeme tenký paprsek vody o určitém průměru, vysokém tlaku a rychlosti, a tím působíme na řezaný materiál. Řezat lze čistým vodním paprskem nebo s přidáním abraziva.

3D řezání vodním paprskem

Díky 3D technologii řezání pro vás můžeme vytvářet prostorové objekty a atypické tvary. Prostorové řezání a obrábění na 3D vodním paprsku využíváme nejčastěji při řezání kompaktních pryží, skla, kamene, kovů, textitu, polyuretanu, teflonu a keramiky.

Frézování pryží i plastů

Naše oddělení výroby jsme vybavili novým 3D frézovacím strojem s CNC řízením Numco SHG 1224.

 

Vyrábíme polyuretanové násypky a rukávce

Násypky, výsypky nebo rukávce - to vše pro vás vyrobíme z polyuretanových desek. Výsledný produkt je odolný vůči otěru, roztržení a únavovému opotřebení. 

Obrábění v 5 osách

Potřebujete obrobit nejen jednoduché, ale i složitější výrobky? Obraťte se na nás, poskytujeme další službu!