Novinka
Přečteno

Manuální řezání hadic na požadovanou délku

V GUMEXU nemusíte odebírat celá balení. Hadice krátíme na požadovanou délku. Řežeme hadice ze všech dostupných materiálů, mimo hadic s originálním ukončením. Nezáleží na konstrukci hadice – na požadovanou délku vám připravíme hadice bez výztuže i hadice s ocelovou spirálou nebo opletem.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování hadic SIGMA

Hadice SIGMA je nejodolnější hadice pro transport sypkých látek, proto je potřeba použít speciální přírubovou koncovkou. Koncovku na hadici profesionálně osadíme pomocí šroubů.

 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování hydraulických hadic

Hydraulická hadice se stane dokonalou, až se správnou koncovkou. Svěřte své požadavky na hydraulické hadice s koncovkami do našich rukou. Vybereme pro vás ten nejvhodnější spoj a vaše hadice profesionálně zaarmujeme.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Montáž a servis PVC dopravníkových pásů

Servis a montáže dopravníkových pásů provádíme již od roku 2000. Dopravníkové pásy umíme zaměřit, opravit, dopravit, i namontovat. Dopravníkové pásy z PVC spojujeme za tepla i za studena, provádíme také montáže přímo ve vašem provozu.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování potravinářských hadic nerezovými koncovkami

Pomůžeme vám vybrat správnou koncovku pro potravinářské hadice a profesionálně je osadíme. Používáme jen nezávadné materiály. Spojky a spony pro potravinářské hadice jsou vždy vyrobeny z materiálu, které jsou určeny pro styk s potravinami. Nejčastěji používané a také nejvhodnější jsou nerezové koncovky.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Elevátorové dopravníkové pásy a jejich montáž

Elevátorové pásy dodáme podle vašich požadavků: spojené, opatřené dírami pro montáž korečků, nebo kompletně osazené korečky. Nabízíme také montáže přímo ve vašem provozu.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování korečků a příprava pásů na korečkové dopravníky

Pásy pro korečkové dopravníky připravujeme pro naše zákazníky v různém rozsahu, podle požadavku „na míru“.  

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování PVC a PU pásů unašeči a vodícími klínky

Na PVC a PU dopravníkové pásy navaříme unašeče nebo vodící klínky. Stačí nám k tomu nákres rozměrů a rozestupů. Osazený pás pak už jen namontujete do vašeho dopravníku. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Hardy spojky na míru

Hardy spojky dodáváme plné nebo s vrtáním a příslušenstvím v rozměrech dle vašeho přání. Vybírat můžete ze standardních rozměrů na našem e-shopu, nebo zadat vlastní rozměry. V našem sortimentu naleznete jak plné kotouče, tak i Hardy spojky klasické nebo pevnostní (oba typy s vrtanými otvory armovanými i nearmovanými plechovými armovacími knoflíky, anebo ocelovými trubičkami). 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Provádění tlakové zkoušky hadic

I když při kompletaci tlakových hadic s koncovkami dodržujeme předepsané pracovní postupy, díky automatizovanému zkušebnímu zařízení provedeme a doložíme potvrzení o provedení zkoušky konkrétního kusu hadice s koncovkami hydrostatickým tlakem.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání hadic na sekacím stroji

Potřebujete velmi rychle nařezat hadici nebo nasekat plastové trubky na požadovanou délku? Naše plně automatická sekačka vám zajistí čistý řez a ohlídá přesné rozměry sekané hadice. Nasekáme hadice jak ze sortimentu GUMEXU, tak i vaše vlastní.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání vodním paprskem

Technologie řezání vodním paprskem využívá v podstatě jednoduchý princip. Potřebujeme tenký paprsek vody o určitém průměru, vysokém tlaku a rychlosti, a tím působíme na řezaný materiál. Řezat lze čistým vodním paprskem nebo s přidáním abraziva.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Drátkování hadic

Pomocí drátkování spojujeme ploché hadice pro dopravu tlakového vzduchu, vody, umělých hnojiv nebo chemických roztoků s požární nebo agro koncovkou. Ploché hadice jsou velmi oblíbené pro svou flexibilitu, snadnou skladovatelnost a nízkou hmotnost.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Kompletace hadic koncovkami pomocí spon

Armování nízkotlakých hadic profesionálním způsobem pomocí spon. Ať už zvolíte jakýkoliv typ námi dodávaných hadic, vždy najdeme řešení pro upevnění standardizované koncovky. Co je potřeba si promyslet ještě před objednávkou této služby? 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Lisování koncovek na nízkotlaké hadice

Nízkotlaké průmyslové hadice lisujeme na hydraulickém lisu až do vnitřního průměru 4“, tzn. do DN 102 mm. Skladem držíme nejširší sortiment hadic, koncovek a objímek, které jsou určeny pro přepravu tekutin nebo vzduchu. Hadici i koncovku volíme podle přepravovaného média.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování fekálních savic koncovkami

K armování fekálních savic používáme nerezové pásky Normetta. Nejčastěji armujeme pákové koncovky, šroubovací koncovky, koncovky Perrot, Ferrari, Bauer nebo požární STORZ AGRO koncovky. Konečné využití kvalitně osazených fekálních savic: pro fekální, zemědělské, hasičské i komunální vozy, zavlažovací a stavební techniku.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování hadic na chemikálie

Nejbezpečnější kompletací hadice na chemikálie s koncovkami je zalisování s použitím nerezových objímek. Pokud je zapotřebí osadit hadice koncovkami až poté, co jsou umístěny v provozu, doporučujeme použít nerezové pevnostní SUPRA spony.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování hadic na tryskání koncovkami

Provádíme osazování hadic na tryskání koncovkami. Nabízíme širokou škálu služeb pro výrobky určené pro tryskání nebo pískování.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování koncovek na hadice na beton

Provádíme osazování koncovek na hadice na beton. O co jde u osazování koncovek na hadice pro betony a omítkové směsi? O bezpečnost. Jen vhodně zkombinovaná hadice s koncovkou, jež byly zalisovány podle předepsaných parametrů, vám zaručí bezproblémový provoz.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování koncovek na hadice na sypké látky

Dodáme vám nejen hadice na výtlak sypkých abrazivních látek, ale zajistíme i správný způsob jejich osazení. Budete tak mít záruku, že přesypání nebo stáčení vysoce abrazivního materiálu proběhne bezpečně.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování parních hadic bezpečnostními koncovkami

Jedině správně osazené koncovky dokážou vyrovnat zvětšování a zmenšování objemu parní hadice, nezkoušejte koncovky na hadici na nasycenou páru lisovat! Dodáme vám parní hadice s koncovkami, které jsou přichyceny speciálními montážními objímkami.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování tlakosacích hadic koncovkami

Tlakosací hadice pro dopravu kapalných médií, nejčastěji olejů, osazujeme všemi typy hadicových koncovek. Zvolte koncovku, kterou potřebujete a zbytek nechte na nás.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování tlakosacích hadic pomocí skořepin

Provádíme osazování tlakosacích hadic pomocí skořepin.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování vzduchotechnických hadic koncovkami

Provádíme osazování vzduchotechnických hadic koncovkami.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání kovových hadic karbofrézkou

Rychlé a přitom bezpečné zkrácení kovových hadic.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání plastového potrubí

Na řezání plastových trubek využíváme speciální pilu, vybavenou potřebnými řeznými kotouči. Objednávkou této služby přímo u nás ušetříte za nástroj, který byste používali třeba jen zřídka.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Spojování profilů Pireli

Těsnicí profily s kovovou výztuhou spojujeme do požadovaných tvarů vulkanizací. Službu spojování profilů Pireli s kovovou výztuhou nabízíme od 100 kusů požadovaných spojů. Zakázky v sériových a ultrasériových objemech cenově zvýhodňujeme.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Polepování násypek oděruvzdornou pryží

Dokážeme ochránit vnitřní stěny násypek proti oděru při přepravě materiálu. Stěny zásobníku zaměříme a polepíme dle požadavku oděruvzdornou pryží.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Lepení silikonových profilů pro potravinářství

Provádíme lepení silikonových profilů, které se používají jako profilová těsnění. Jsou vhodná například k utěsnění vík kotlů, nádrží a tanků. Využívají se rovněž ve fritézách, várnicích, termosech, pečicích troubách, konvektomatech. Jedná se také o dosedací plochy myček, těsnění pro víka palírenských kotlů.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Slepování profilů do požadovaných tvarů

Pryžové profily spojujeme na zakázku lepením. Tento druh spoje zabrání nežádoucím ztrátám kapaliny nebo plynu a předchází propustnosti. V porovnání s ostatními metodami spojování dochází při přesném slepení k rozložení statického i dynamického zatížení a napětí na celkovou plochu spoje.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výroba atypických rozměrů těsnění lepením

Vycházíme vstříc požadavkům zákazníků na zhotovení těsnění v nestandardních tvarech i rozměrech. Lepení používáme jako osvědčený způsob dosažení potřebného atypického těsnění.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Vyrábíme polyuretanové násypky a rukávce

Násypky, výsypky nebo rukávce - to vše pro vás vyrobíme z polyuretanových desek. Výsledný produkt je odolný vůči otěru, roztržení a únavovému opotřebení. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Těsnění do bloku motoru

Vyrábíme těsnění do bloku motoru. Vyřezáváme je na digitálním plotru pro naše zákazníky z materiálů jako je Dimersil nebo Viton.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výroba nadrozměrných dorazů

Vodním paprskem dokážeme nařezat i výrobky podle zcela atypických zadání.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

3D řezání vodním paprskem

Díky 3D technologii řezání pro vás můžeme vytvářet prostorové objekty a atypické tvary. Prostorové řezání a obrábění na 3D vodním paprsku využíváme nejčastěji při řezání kompaktních pryží, skla, kamene, kovů, textitu, polyuretanu, teflonu a keramiky.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výroba organizérů a pořadačů

Schází vám v nářadí nebo v náhradních dílech přehled, nedaří se vám udržet systém a pořádek? Potřebujete tyto předměty kamkoliv přenést v neporušeném stavu? Pak je načase zamyslet se nad správným organizérem.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výrobky z plstí

Na plotru nebo vodním paprskem vám zhotovíme těsnění z lisované vlněné plsti v různých tloušťkách i hustotách přímo na míru: mezikruží, dorazy, atypické tvary.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

O-kroužky a jejich zakázková výroba

Tyto kruhové těsnicí prvky vám naši montéři výroby zhotoví v požadovaných rozměrech a v nejkratším možném termínu. Je to také nejrychlejší způsob, jak si zajistit libovolný O-kroužek z metráže pokud dojde např. k havárii, když jej nemáte skladem.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Lepení sendvičů

Slepíme různorodé materiály s různými povrchy, hustotou i pružností do tzv. sendvičů. Zvolíme nejvhodnější způsob slepení a zaručíme vám skvělý výsledek. Dokážeme si poradit se slepením většiny gumových materiálů, které se liší mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání elastonů na proužky

Elastonové proužky vám připravíme v neomezené délce, garantujeme ostrý řez, nelimitujeme minimální množství. Typ elastonu určíme společně na základě vašich požadavků na elastičnost, protivibrační účinky, nebo odolnost proužků vůči deformaci v tlaku.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

2D frézování drobných výrobků

Požadujete pouze malou sérii výrobků nebo atypický tvar finálního produktu? V našem oddělení výroby provádíme současně jak 2D frézování, tak i 2D tvarové vyřezávání. Jaké výrobky nejčastěji frézujeme, které materiály jsou pro to vhodné a které naopak nedoporučujeme. Výhody frézování oproti vstřikolisu. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Vzorky profilů na 3D tiskárně

Nabízíme vám možnost vyzkoušet si model profilu ještě před zadáním výroby vlastního profilu. Model profilu pro vás připravíme na 3D tiskárně a vy si tak můžete ověřit správnost vašeho nákresu přímo v provozu ještě před zadáním do výroby.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Montáž a servis PU dopravníkových pásů

Existují dva různé způsoby spojování polyuretanových dopravníkových pásů: za studena mechanickými sponami, nebo za tepla v tepelně-lisovacích deskách. Nasazení pásu zvládne s našimi pokyny i zákazník svépomocí. PU dopravníkové pásy se nejčastěji používají v potravinářském průmyslu nebo v lehčích provozech.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Montáž a servis pryžových dopravníkových pásů

Montáž a servis pryžových dopravníkových pásů provádíme jak na našich výrobních pracovištích, tak i přímo v provozech našich zákazníků. Jaké jsou způsoby spojování pryžových dopravníkových pásů? Jak probíhá vulkanizace pásu z pryže? Průběh montáže u zákazníka.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Montáž a servis profilovaných dopravníkových pásů

Profilované dopravníkové pásy vhodné zvláště pro strmou přepravu abrazivního materiálu. Možnosti spojování poškozeného nebo zcela nového pásu. Informace, které byste si měli promyslet ještě před zadáním zakázky.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Montáž a servis dopravníkových pásů z netkané textilie

Co všechno vydrží tento typ pásu? Kam se nejlépe hodí, jak o něj pečovat, jak jej kvalitně opravit nebo bezpečně vyměnit? Dopravníkové pásy z netkané textilie a plsti se používají zejména v kombinaci s výsekovými nástroji, digitálními řezacími plotry nebo na balicích linkách křehkého zboží.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání dopravníkových pásů na požadovaný tvar

Připravíme vám dopravníkové pásy, upravené v souladu s atypickými požadavky, profesionálně nařezané a bez otřepů. Nezáleží na tom, zda potřebujete pás děrovat nebo vyřezat čtvercové, obdélníkové nebo kruhové výřezy. Pásy řežeme manuálně, na strojních řezačkách i vodním paprskem.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování pryžových pásů unašeči a vodicími klínky

Unašeče pro dopravníkové pásy obvykle tepelně navařujeme nebo lepíme za studena. Dodáváme je také v metráži nebo v kusech připravených na míru dle požadavku zákazníka. Zajišťujeme montáž unašečů i vodicích klínků na PVC–,  PU–, a také na pryžové dopravníkové pásy. V praxi jsou unašeče někdy nahrazovány vodicími klínky.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Vulkanizace povrchu hnacích a transportních válců

Zajistíme pogumování hnacích válců vulkanizací a pomůžeme vám zabránit ztrátám energie kvůli prokluzujícímu hnacímu válci.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Obložení bubnů hnacích válců pryží

Prokluzuje vám hnací válec? Každým dnem, kdy odkládáte řešení této situace, přicházíte o výkon vašeho dopravníku a zbytečně zvyšujete náklady na energii. Obraťte se na nás a my provedeme nanesení oděruvzdorné adhezní pryže na hnací nebo transportní válce.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Mobilní pásové dopravníky

Dodáme vám na míru kompletní mobilní pásové dopravníky včetně elektroinstalace. Tento variabilní systém umožňuje konstrukci dopravníku maximálně přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Nanášení samolepicí vrstvy

Nanášíme samolepicí vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálního vybavení (laminátoru). Profesionálně polepujeme plošné materiály na bázi pryže, z pěnového polyuretanu, mikroporézní pěny z PE a PU a těžce lepitelné povrchy PE, PP.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání dlouhých celků podlahovin na míru

Provádíme řezání dlouhých celků podlahovin na míru.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání protihlukové izolace na míru

Provádíme řezání požadovaných tvarů protihlukových izolací bez otřepů, přesně a čistě. Díky nanesené samolepce si pak sami zvládnete upevnit protihlukové desky do přesného tvaru na určeném místě.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Příprava závěsných fólií na míru

Závěsné fólie pro vás připravíme na míru přesně podle vašeho zadání. Vám pak stačí tyto protiprůvanové clony pouze vzít a namontovat, nebo si tuto službu objednat přímo u nás. Čím ke správnému fungování těchto závěsných fólií můžete přispět?

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání rohoží na míru

Nestandardní rozměry čisticích rohoží vám připravíme podle požadavku. Jednoduché tvary řežeme ručně, složitější na vodním paprsku. Pro zhotovení výsledného tvaru rohože, který by byl větší, než největší standardní rohož, připravíme celek z více částí. Ten si na místě instalace jednoduše spojíte a vložíte do místa pro čistící rohož.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Instalace závěsných fólií

Na přání zákazníka provádíme také finální instalaci na míru nařezaných závěsných protiprůvanových fólií přímo v požadovaném prostoru. Tyto průhledné clony slouží nejčastěji k oddělení výroby nebo skladu, a to z důvodu zamezení šíření hluku, jako prostředek k udržení požadované hygieny, tepelná izolace i záruka bezpečného pohybu osob a manipulační techniky. Zajímá vás, jak probíhá vlastní montáž?

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Příprava chrániček na požadovanou délku

Potřebujete připravit chráničky pro montáž do strojů v požadované délce? Řežeme je i sekáme přesně na míru.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výrobky z teflonu na míru

Požadovaný tvar z teflonu zhotovíme pomocí vysokotlakého vodního paprsku. Výrobky si můžete objednat z teflonu, který naleznete v našem sortimentu, nebo vám je připravíme z vaší vlastní teflonové desky.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Gumové břity pro sněhové radlice

Připravíme pro vás gumové břity na míru pro vaše sněhové radlice s potřebnými rozměry i otvory. Dopřejte svým strojům kvalitní břity, které ochrání vaše radlice i vozovku před poškozením.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání lepených sendvičů

Sendvič je produkt našeho výrobního oddělení, který naši montéři výroby skládají z několika vrstev spojených lepidlem. Může být vytvořen z různorodých materiálů, které se vzájemně liší svými mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Úprava hran pro kamenický roh

Dokážeme vám připravit materiál pod úhlem 45° pro dokonalý kamenický roh. Ve Strážnici na to máme k dispozici technologii řezání vysokotlakým vodním paprskem pod zadaným úhlem (tzv. 3D řezání). 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání kompaktních materiálů na digitálním plotru

Provádíme řezání kompaktních materiálů na digitálním plotru. V GUMEXU na zakázku zpracováváme všechny námi dodávané kompaktní materiály. Nejčastěji řežeme ploché těsnicí pryže, ze kterých vyrábíme těsnění na míru. Od jednoho kusu po sériovou výrobu.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání porézních materiálů na digitálním plotru

Potřebujete profesionálně a rychle vyrobit tvarově náročného těsnění, podložky, výplně, nebo protihlukové stěny z materiálu, který je porézní? Kvalitní zpracování tohoto typu zakázky si vyžaduje speciální strojní zařízení i zkušené montéry výroby. Obojí u nás naleznete.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Spojování pásů mechanickými sponami

Dopravníkový pás, spojený mechanickými sponami, je určen pro provoz, kde je zapotřebí vyměňovat pás svépomocí (bez nutnosti našeho servisu) a zároveň není možné nasadit pás na dopravník již spojený.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování teflonových trubiček s nerezovým opletem koncovkami

Teflonové trubičky s nerezovým opletem lisujeme a osazujeme tradičně koncovkami z oceli nebo nerezu. Dodáváme již hotový komplet, zalisovanou teflonovou trubičku s objímkou z oceli nebo nerezu a odpovídající koncovkou.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování dopravníkových pásů vlnovci

Transportní pásy s navařeným vlnovcem představují výhodnou variantu pro přepravu sypkých materiálů, drobných dílů, choulostivých plodin či potravin.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Osazování kompozitních hadic koncovkami

Kompozitní hadice s koncovkami vyžadují kompletaci ve specializované dílně.
V oddělení výroby GUMEXU Strážnice provádíme profesionální osazení kompozitních hadic vhodnými koncovkami.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání profilů na sekacím stroji

Potřebujete nařezat velké množství profilů na požadovanou délku? K dispozici máme automatickou děličku (průmyslový plně automatický sekací stroj), která vám zajistí čistý řez a ohlídá přesnou délku sekaného profilu. Provedeme jak zkrácení profilu, který u nás v GUMEXU zakoupíte, tak i vašeho vlastního. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výroba násypek a gumových rukávců

Ploché pryže lepíme do tvaru rukávců. Pryžové rukávce mohou mít válcový nebo kónický tvar. Takto zpracovaná guma slouží jako atypické vedení vzduchu nebo sypkých materiálů.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Krácení hadic upichováním

Řezání hadic upichováním provádíme za pomoci silonových trnů na upraveném soustruhu. Aby byl řez čistý a přesný, upravujeme jednotlivé trny tak, aby jejich průměr odpovídal vnitřnímu průměru hadice. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Tvarové řezání podlahovin a plochých materiálů vodním paprskem

Podlahoviny pružného typu, jako jsou např. grabiol, elaston i elastická protipádová dlažba, vyžadují specifickou technologii přípravy na finální použití. Jedná se o materiály, náročné na precizní zpracování. Připravujeme je pomocí přesné technologie - vodním paprskem.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Tvarové řezání protihlukových desek

Protihlukové izolace primárně určené především pro odhlučnění strojů a technologických zařízení řežeme do požadovaného tvaru. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Tvarové řezání podlahovin na digitálním plotru

Přesně a rychle pro vás zhotovíme výřezy jak z podlahovin, tak i ze závěsných fólií.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výroba montážních šablon

Pro všechny výrobce strojů, zaměstnance montážních firem, ale i ostatní řemeslníky dokážeme vyrobit šikovnou pomůcku - MONTÁŽNÍ ŠABLONU. Poslouží ke správnému a bezpečnému upevnění těžkých a tvarovaných strojů a přístrojů do podlahy, při instalaci menších zařízení na stěnu, k rychlému naplňování vzorků do vzorkovníků apod.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Řezání pásů podlahovin

Řežeme dlouhé pásy podlahovin, ale také čtverce nebo obdélníky - přesně na míru. Nařezaná podlahovina je využívána například jako gumová podlaha do fitness studií, nebo jako speciální rohože na podlahu - dielektrické koberce. Dle požadované šíře podlahoviny použijeme optimální formátovací zařízení - volíme jeden ze dvou typů strojních kotoučových řezaček.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Úprava čisticí gumové rohože na míru

Pokud je zapotřebí vstupní rohož do zátěžových prostorů v rozměru, který není obvyklý, připravíme celek z více dílů. Ty si pak na místě jen spojíte a umístíte do určeného prostoru.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Lepení náběhové hrany pro vstupní rohože a čisticí zóny

Pokud není bezpečnostní náběhová hrana již součástí gumové rohože nebo čisticí zóny, je zapotřebí vyrobit rohož včetně náběhových hran přesně na míru. Gumová náběhová hrana tak sníží riziko zakopnutí. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Úprava protiúnavových podlahovin na míru

Pro některé provozy je nutné upravit protiúnavové rohože přímo na míru podle specifického tvaru pracoviště.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Příprava gumolan do požadovaných kompletů

K upevnění nákladů či k napnutí plachet a sítí se zvláště osvědčila gumolana, takzvané gumicuky. Jejich délku si můžete upravit sami, jestliže využijete naše koncové díly. Anebo vám dodáme už kompletní gumová lana včetně profesionálně upevněných koncovek.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Výplně kufru na míru

Pěnové výplně na míru chrání obsah kufru nebo přenosného boxu před poškozením. Jako zakázkové výplně kufrů pro profesionály používáme nařezané a často i vzájemně slepené materiály, jedná se o tzv. sendviče. 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Slepování podlahovin s jinými materiály

Slepením dvou materiálů s různými fyzikálními i mechanickými vlastnostmi vznikne tzv. sendvič, který poskytuje konečnému uživateli podlahy/stěny podstatné výhody.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Měření elektrické vodivosti u nás zakoupených hadic

Protokol o měření vodivosti hadic slouží jako deklarace vodivosti hadice. Pokud je hadice spojena se zemí (tzn. uzemněna), nedojde k elektrickému výboji při jejím použití. Tento Protokol o měření vodivosti hadic dodáme zákazníkovi na základě jeho požadavku, který musí být předložen již v době objednávky požadované hadice!

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Strojní polepení plošných materiálů

Potřebujete poradit při použití plošných materiálů i ke zcela jiným účelům, než ke kterým byly původně zamýšleny? Čím například rychle a přesně přilepit výřezy z podlahovin upravené na míru? Řešením je nanášení průmyslové samolepky tak, aby finální výrobek posloužil jako protiskluzová ochrana.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Frézování pryží i plastů

Naše oddělení výroby jsme vybavili novým 3D frézovacím strojem s CNC řízením Numco SHG 1224.

 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Profesionálně změříme i vaše vlastní produkty

Zajistíme pro vaše výrobky ověření přesnosti požadovaného rozměru a vyhotovení měrového protokolu.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Krácení profilů PIRELI

Potřebujete upravit profily na požadovanou délku? Nařežeme vám i profily s kovovou výztuhou.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Zkracování pryžových profilů a hadic na požadovanou délku

K sekání hadice či profilu z mikroporézní i kompaktní pryže využíváme poloautomatickou pneumatickou sekačku, kde je řez prováděn pomocí nože připojeného ke vzduchovému pístu.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Provádíme i dělení materiálu dodaného zákazníkem

Nejen materiál z GUMEXU, ale i profily, hadičky a plastové trubky zákazníka řežeme rychle, přesně a kvalitně pomocí plně automatické sekačky – ve stovkách i tisících kusů.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Sekání materiálu ve velkých sériích

Potřebujete rychle a přesně vysekat velké množství těsnění, podložek či výplní? Na zakázku zpracováváme všechny námi dodávané kompaktní i mikroporézní materiály, ale i materiál zákazníka. Využijte naši velkosériovou výrobu!

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Vyrábíme kovové flexi potrubí

Ohebné natahovací vzduchotechnické potrubí vyrobíme rychle a na míru – i v atypických průměrech a v délkách, rovněž ve větším množství (v desítkách kusů).

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Tvarové řezání vrstvených izolantů

I obtížně opracovatelné materiály, jako jsou vrstvené izolanty, dokážeme díky moderní technologii a zkušenostem našich montérů výroby nařezat přesně na míru.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Nosné konzole pro montáž protiprůvanové clony vyrábíme na zakázku v GUMEXU

Nosný prvek pro zavěšení fólií na zděnou budovu anebo budovu opláštěnou sendvičovým plechovým profilem představuje nosná konzole. Ocelové nosné konzole pro protiprůvanové závěsy vyrábíme na zakázku a poté je také nainstalujeme.
 

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Potřebujete atypické části či speciální díly z gumy nebo plastu?

Možná i vy hledáte určitý výrobek, který není k dostání na trhu, a přesto ho nutně potřebujete. Naše výroba na zakázku a speciální technická řešení se mohou osvědčit i u vás.

Zobrazit
Novinka
Přečteno

Sekání z technických plastových desek v sériích

Pokud potřebujete přesné výseky velkého množství těsnění, podložek nebo jiných předmětů z tužších materiálů (jako jsou například technické plasty včetně teflonu), využijte možností naší velkosériové výroby.

Zobrazit