O firmě GUMEX

Představení firmy GUMEX

Firma GUMEX je rodinná firma se stabilními základy budovanými od roku 1994. V našem podnikání se řídíme těmito základními hodnotami: poctivostí, systémem a řádem. Specializujeme se na dodávky pryžových produktů a výrobků z nich.

Naše úspěchy a ocenění

Těší nás, že naše úsilí a dosažené výsledky získávají pozornost odborníků. Přečtěte si jaká ocenění jsme získali.

Jsme vaši parťáci v regionech

Pracujete v Plzni a doposud se o vás staral specialista prodeje ze Strážnice? Možná jste se divili, proč tomu tak je. Prostě jsme nechtěli zpřetrhat historické vazby mezi lidmi, kteří jsou na sebe zvyklí. Ale od ledna 2023 jsme provedli významnou změnu…

GUMEX, jsme rodinná firma

Naši firmu jsme vybudovali z ničeho. Firma je spojena s našimi životy, my nikdy nepřestaneme usilovat o to, aby naše služby byly potřebné pro naše zákazníky a na špičkové úrovni.

Naše cesta

Už 30 let se snažíme dodávat našim zákazníkům zboží připravené na míru a nabízet chytrá řešení pro nejrůznější aplikace. Pojďte se podívat, jakou cestou jsme šli společně s vámi. V cíli vás čekají novinky, které připravujeme počínaje rokem 2024.

GUMEX je držitelem certifikátu ISO

Na základě auditu, který ve společnosti GUMEX, spol. s r.o. provádí certifikační orgán TÜV SÜD Czech s.r.o., jsme již od roku 2017 držiteli certifikátu, který potvrzuje zavedení, používání a udržování systému managementu kvality dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016. 

Firemní tradice

Rádi bychom Vám v krátkosti představili naši společnost, která je na trhu již od roku 1994.

Firemní filozofie

Ve všem co děláme pro naše zákazníky i zaměstnance dodržujeme základní hodnoty. Naše mise: Realizujeme funkční a spolehlivá high-tech řešení, která našim zákazníkům umožňují bezproblémově používat svá zařízení.

Představujeme vám naše stroje

Za vším hledáme člověka, ale bez strojů to nejde. Strojní vybavení GUMEXU pomáhá vytvářet produkty na míru. Stačí jen vzít a namontovat!

Pro koho jsme jako stvoření

Ne každý má příležitost mít tak rozmanité zákazníky a díky nim proniknout se svými produkty do nejrůznějších oblastí. My v GUMEXU to štěstí máme…

Naší práci můžete důvěřovat

Našim cílem je, abyste si dokázali snadno a rychle vybrat správné zboží. Proto vzděláváme naše specialisty prodeje, zobrazujeme podstatné technické informace na webu a umožňujeme efektivně hledat i filtrovat produkty.

Čerpání dotací

Projekt Rozšíření ICT technologie společnosti GUMEX je spolufinancován Evropskou unií.