Firemní tradice

Vážení návštěvníci našich webových stránek!

Těší nás Váš zájem i čas, který jste se právě rozhodli věnovat seznámení se s naší firmou a jejími výrobky. Rádi bychom Vám v krátkosti představili naši společnost, která se hlavně díky podpoře našich zákazníků těší ze svých 25. narozenin.

Vydrželi jsme v podnikatelsky těžkém období po Sametové revoluci odolávat silné konkurenci dodavatelů pryžových a plastikářských výrobků, přežili jsme několik změn vlád, klimatu i společenské nálady a to jen díky tomu, že se snažíme být jako naše výrobky – dostatečně pružní, kvalitní a užiteční!

Nechceme být jedináčky, proto v roce 2001 k našemu hlavnímu skladu ve Strážnici přibyla pobočka v Brně, v roce 2003 v Praze. Na Slovensku byla poté založena dceřiná firma GUMEX SK, spol. s r.o. se sídlem a skladem v Bratislavě. V roce 2011 jsme otevřeli pro naše zákazníky další pobočku v Žilině, v únoru 2015 třetí slovenskou pobočku v Košicích.

Dali jsme si za cíl seznámit naše zákazníky s našimi produkty i službami a to jak formou klasického katalogu v tištěné podobě (v českém i slovenském provedení), který pro Vás každoročně připravujeme, tak i prostřednictvím našich webových stránek, denně aktualizovaných, abyste vždy dostali čerstvou informaci.

Více než sto odborníků ročně vyřídí více než sedmdesát tisíc zakázek. 

Sortiment výrobků

Stále jsme se nevzdali původního cíle oslovit naše zákazníky co nejširší a nejzajímavější nabídkou plastikářských výrobků. Hledáme cesty, jak co nejlépe uspokojit co nejvíce zákazníků, proto nabízíme i doprovodné služby – ať už formou vlastního rozvozu zboží, nebo úprav na zboží dle přání zákazníka či poradenství. Na našem webu naleznete  aktuální přehled služeb včetně poptávkových formulářů - vyžádat si je můžete  z libovolného místa i v jakémkoli čase.

Tato kapitola však rozhodně není uzavřena – s každým dalším nápadem na aplikaci našich výrobků v praxi vzniká potřeba nalézt co nejoptimálnější řešení, takže rozhodně doporučuji sledovat naši sekci Služby na webu!

Obchodní partneři

Vážíme si českých partnerských firem, ale nebráníme se žádné formě zajímavé spolupráce se zahraničními výrobci. Jsme hrdi na značky, které v českém prostředí zastupujeme, protože jsou pro nás známkou osvědčené kvality jak zboží, tak i obchodních vztahů. Nechceme a nemůžeme zde vypočítávat všechny zastupované značky, ale rádi Vám při osobním kontaktu veškeré informace dáme k dispozici. Sami se budete moci přesvědčit o tom, že nám naši obchodní partneři zaručují stálý přístup k novinkám a inovacím v oboru a tím jsou tyto prvotřídní výrobky dostupné i Vám-našim zákazníkům.

Firemní strategie

Chceme být vstřícná, přátelská, dobře zásobená a pružná obchodní společnost a snažíme se nemít tato hesla pouze na papíře, ale v praxi se podle toho chovat. Z tohoto cíle vyplývá i náš zájem nejen o zásobování velkých průmyslových podniků, ale i ochota dodat třeba minimální množství zboží kterémukoliv zákazníkovi v požadovaném čase za dobrou cenu.

 

Individuální přístup, znalost zboží a dobré zázemí firmy Vám dávají jistotu, že budete spokojeni. 

Neváhejte se na nás obrátit – jsme tu pro Vás!

 

Za GUMEX spol. s r.o.
Libor Sedláček 
Marketingový ředitel