Gumové břity pro sněhové radlice

Připravíme pro vás gumové břity na míru pro vaše sněhové radlice s potřebnými rozměry i otvory. Dopřejte svým strojům kvalitní břity, které ochrání vaše radlice i vozovku před poškozením.

Gumové břity na úklid sněhu i nepořádku

Gumové břity na radlice se nejčastěji používají při úklidu sněhu. Břity namontované na kovové části radlic pomáhají odstranit také nánosy bahna, mokrých a tlejících odpadů po všech nadměrných dešťových srážkách, na staveništích nebo v zemědělských provozech. Břity na radlice dodáváme z gumy i polyuretanu. 

V praxi osvědčený materiál

Dodáváme gumové břity ve dvou variantách: s úkosem a bez úkosu. Břity se liší pouze tvarem a rozměry, materiál je shodný a ověřený dlouhodobou praxí:

  • speciální oděruvzdorná pryž
  • zalisované textilní vložky zvyšují odolnost

Pro klasické aplikace – úklid sněhu za pomocí průmyslových radlic se nejvíce osvědčily gumové břity s úkosem v sílách 30 a 40 mm

Favorit je 250 mm vysoká gumová sněhová radlice o síle 30 mm. Radlice na sníh pro čtyřkolky nebo jiné menší stroje jsou obvykle v síle 20 mm.

Přípravu břitů nechte na nás!

  • Břity pro vás nařežeme přesně na míru.
  • Vyvrtáme i otvory pro montáž.

Pošlete poptávku na přípravu břitů na míru

Zajímavost na závěr

  • Věděli jste, že v japonském městě Tsunan instalovali již v roce 1972 speciální rozstřikovače, které zajišťují rozpouštění napadaného sněhu? V současnosti v tomto městě vytápí chodníky pomocí solární energie. Na úklid chodníků tak břity nejspíš nepotřebují.

Gumové břity v akci: traktor s radlicí osazenou gumovým břitem a detail na osazené radlice.

Traktor s radlicí osazenou gumovým břitem a detail osazené radlice.

Gumové břity se vyrábí v různých rozměrech.

Gumové břity se vyrábí v různých rozměrech.