Nosné konzole pro montáž protiprůvanové clony vyrábíme na zakázku v GUMEXU

Protiprůvanové závěsy z PVC pásů připravujeme pro naše zákazníky nejčastěji na míru. PVC pásky jsou nejprve upevněny za pomoci nýtů na portech a poté zavěšeny na držák portů z nerezové oceli. Jednotlivé fóliemi osazené porty je zapotřebí nainstalovat tak, aby se sousední porty vzájemně překrývaly, aby měly vždy jeden až tři „zuby“ na držáku portů společné. Tento způsob instalace pak usnadní situaci, kdy stačí vyměnit jeden poškozený pás fólie, aniž by bylo nutné z držáku odebrat postupně všechny porty.

Nosné konzole

Jak vyřešit nosnou část fóliové protiprůvanové zábrany?

Nosný prvek pro zavěšení fólií na zděnou budovu anebo budovu opláštěnou sendvičovým plechovým profilem představuje nosná konzole. Ocelové nosné konzole pro protiprůvanové závěsy vyrábíme na zakázku a poté je také nainstalujeme.

Pošlete nám poptávku

Nosná konzola je u nás vyrobena v několika variantách:

  • Konzole pro velké zatížení (jedná se o konzole s podpěrou, které se vyznačují vyšší nosností). Tato zátěžová konzole se vzpěrou je rovněž vhodná pro větší šířku otvoru.
  • Nosná konzole bez podpěr je druhou variantou konzole pro zavěšení fólií. Tato konzola bez podpěry je vhodná pro menší šířku otvoru, cca do 3 m. 

Při návrhu konzole je potřeba zohlednit i výšku otvoru, požadované překrytí a tloušťku fólií.

Pokud nosné konzole potřebujete zhotovit v jiném rozměru, než v jakém je nabízíme v našem e-shopu, obraťte se na naše specialisty prodeje, rádi vám pomohou zvolit optimální variantu dle vašich požadavků.

Výroba konzole na míru

Využít můžete i naše další služby: