Polepování násypek oděruvzdornou pryží

Dokážeme ochránit vnitřní stěny násypek proti oděru při přepravě materiálu. Stěny zásobníku zaměříme a polepíme dle požadavku oděruvzdornou pryží.

Naši zákazníci se nám svěřují, že už vyzkoušeli spoustu různých způsobů ochrany zásobníků a násypek. Nejvhodnější, ale také nejnákladnější se jim jeví obložení polyuretanem. Mnohem dostupnější způsob ochrany násypníků je využít unikátních mechanických vlastností oděruvzdorných pryží a polepit jimi násypníky nebo plochy namáhané zvýšeným odíráním.

Tuto službu poskytujeme i pro malé výrobní zakázky – obraťte se na nás i tehdy, pokud potřebujete třeba pouze jeden nebo pár kusů výrobku. Můžete se pak rozhodnout podle naší konkrétní kalkulace.

Výhody polepení násypníků pryží 

  • zvyšuje životnost násypníku
  • zamezuje poškození sypaného materiálu
  • snižuje hluk

Nechte to na profesionálech

  • Vše pro vás zařídíme na míru buď u nás v dílně, nebo přímo ve vašem provozu. 
  • Poradíme si s komplikovanými vnitřními prostory sýpky.

Pošlete nám poptávku

V níže uvedeném příkladu jsme využili pryž A160. Tato guma v šedé barvě má totiž  skvělou vlastnost – vynikající odolnost vůči oděru. S úspěchem lze aplikovat také pryž A560 v barvě béžové, pryž RED STAR v barvě červené nebo černou pryž BLACK STAR. Pro velmi namáhané plochy dokážeme dodat také kombinace těchto materiálů slepené v sendvič.

Podívejte se na jednu z našich realizací

Polepování násypek oděruvzdornou pryží

1) Takto vypadal třídič sypkého materiálu po nátěru primerem. 2) Dílce z elastické PARA pryže A160 pro obkládání třídiče bylo zapotřebí připravit opravdu přesně. 3) Nanášení lepidla na obkládané vnitřní kovové plochy nádrže probíhalo i ve výšce.

1) Nanášení lepidla kolem vnitřních otvorů bylo potřeba věnovat velkou pozornost. 2) Dílce z elastické PARA pryže A160 pro obkládání třídiče bylo zapotřebí připravit opravdu přesně. 3) Nanášení lepidla na obkládané vnitřní kovové plochy nádrže probíhalo i ve výšce.

1) Při postupném vytlačování případných vzduchových bublin v nalepené pryži pomocí válečku se montéři musí obrnit trpělivostí. 2) Celá vnitřní strana zásobníku je konečně obložena. 3) Závěrečný  pohled shora na pryžové obložení vnitřních stěn třídiče.