Polepování násypek oděruvzdornou pryží

Dokážeme ochránit vnitřní stěny násypek proti oděru při přepravě materiálu. Stěny zásobníku zaměříme a polepíme dle požadavku oděruvzdornou pryží.

Naši zákazníci se nám svěřují, že už vyzkoušeli spoustu různých způsobů ochrany zásobníků a násypek. Nejvhodnější, ale také nejnákladnější se jim jeví obložení polyuretanem. Mnohem dostupnější způsob ochrany násypníků je využít unikátních mechanických vlastností oděruvzdorných pryží a polepit jimi násypníky nebo plochy namáhané zvýšeným odíráním. Nalepená pryž zvyšuje životnost násypníku, zamezuje poškození sypaného materiálu a snižuje hluk.

V níže uvedeném příkladu jsme využili pryž A160. Tato guma v šedé barvě má totiž  skvělou vlastnost – vynikající odolnost vůči oděru. S úspěchem lze aplikovat také pryž A560 v barvě béžové, pryž RED STAR v barvě červené nebo černou pryž BLACK STAR. Pro velmi namáhané plochy dokážeme dodat také kombinace těchto materiálů slepené v sendvič.

Nechte to na profesionálech

  • Vše pro vás zařídíme na míru buď u nás v dílně, nebo přímo ve vašem provozu. 
  • Poradíme si s komplikovanými vnitřními prostory sýpky.

Pošlete poptávku na montáž ochrany násypek

Podívejte se na jednu za našich realizací

Polepování násypek oděruvzdornou pryží

1) Takto vypadal třídič sypkého materiálu po nátěru primerem. 2) Dílce z elastické PARA pryže A160 pro obkládání třídiče bylo zapotřebí připravit opravdu přesně. 3) Nanášení lepidla na obkládané vnitřní kovové plochy nádrže probíhalo i ve výšce.

1) Nanášení lepidla kolem vnitřních otvorů bylo potřeba věnovat velkou pozornost. 2) Dílce z elastické PARA pryže A160 pro obkládání třídiče bylo zapotřebí připravit opravdu přesně. 3) Nanášení lepidla na obkládané vnitřní kovové plochy nádrže probíhalo i ve výšce.

1) Při postupném vytlačování případných vzduchových bublin v nalepené pryži pomocí válečku se montéři musí obrnit trpělivostí. 2) Celá vnitřní strana zásobníku je konečně obložena. 3) Závěrečný  pohled shora na pryžové obložení vnitřních stěn třídiče.