Osazování koncovek na hadice na beton

Hadice pro domíchávače betonu s pumpou, ruční pumpy nebo pro stacionární čerpadla betonu musí mít napojené koncovky tak, aby byla zaručena maximální bezpečnost obsluhujících pracovníků a bezproblémový provoz – a to vám pomocí naší služby zajistíme.

Koncovky, kterými osazujeme betonové hadice, jsou určené a předepsané přesně pro daný způsob využití. Bereme přitom samozřejmě v úvahu i nejvyšší přípustný pracovní (u dopravy betonu a pilotáže pod tlakem i poruchový) tlak.
 

Pošlete nám poptávku

Jaké tlakové hadice pro betonové směsi osazujeme?

  • hadici SM40 - určena pro transport betonu, omítkových směsí, sádry nebo cementu a vydrží pracovní tlak až 40 bar
  • speciální, velmi kvalitní tlakovou hadici 740 AA pro těžká betonová čerpadla 

Hadici SM40 si rovněž můžete objednat v provedení komplet, tzn. již osazenou ocelovými koncovkami Kamlok beton.  

V GUMEXU osazujeme tlakové hadice pro betonové směsi

Čím je pro vás tento komplet výhodný? 

Tuto hadici na čerpání betonu lze propojit třeba až do délky 120 m v celku (například při nutnosti dopravy betonu do vyšších podlaží). Anebo naopak – rovnou na stavbě, v provozu – rychle, jednoduše a úsporně vyřešíte situaci, když poškozenou část hadice na beton snadno vyměníte bez nutnosti nahrazovat celkovou délku.

Armujeme rovněž hadice na omítání - např. hadici SMK , která je vhodná pro dopravu a stříkání suchých omítkových směsí a betonů a vydrží pracovní tlak 10 bar. Tuto hadici osazujeme koncovkami ve všech nabízených variantách – s ID 32, 40, 50, 60 i 65 mm. 

Koncovky kamlok, které používáme při lisování na hadice na beton a betonové směsi, mají integrovaný bezpečnostní kroužek, který zvyšuje bezpečnost při používání tohoto typu hadice.

Máte problémy s poškozenými hadicemi na čerpání nebo domíchávání betonu? Přemýšlíte, co s nimi?

Nabízíme vám možné řešení pro hadice „betonky“ do 40 bar - vyměníme vadné koncovky nebo vyřežeme poškozené části hadice a následně nalisujeme nové bezvadné koncovky. 

Vaše ruční nebo stacionární pumpy na beton budou zase plně funkční!