Na tomto webu využívame takzvané cookies. Používáním webu souhlasíte s tím, jakým způsobem s cookies nakládáme.
Slepíme různorodé materiály s různými povrchy, hustotou i pružností do tzv. sendvičů. Zvolíme nejvhodnější způsob slepení a zaručíme vám skvělý výsledek. Dokážeme si poradit se slepením většiny gumových materiálů, které se liší mechanickými a fyzikálními vlastnostmi. Při lepení pryžových materiálů na některé kovové a nekovové materiály nebo plasty je potřeba provést zkušební vzorky a spoje otestovat.
Naši specialisté výroby připravují také sendviče ze stejných materiálů. Běžně vyrábíme samolepící těsnění velkých rozměrů z kompaktních materiálů, stejně jako samolepící pěnové těsnění. Tento postup se volí v případech, kdy je cílem získat potřebnou tloušťku konečného produktu. Běžně vyrábíme také sendviče, kde kombinujeme podobné materiály, jež se liší jen hustotou, tedy svými mechanickými vlastnostmi. Slepujeme tak vrstvu mikroporézní pryže o síle 50 mm s pryží kompaktní o síle 20 mm.
Pošlete nám poptávku na lepení sendvičů
Sendviče z odlišných materiálů naši zákazníci zpravidla požadují kvůli docílení určitých mechanických a fyzikálních vlastností. Lepí se například tyto kombinace:
1) Nanesení lepidla na jednu z vrstev mikroporézní pryže. 2) Obě vrstvy s naneseným lepidlem. 3) Náš montér spojí obě vrstvy k sobě.
Informace pro zákazníky
O firmě GUMEX
Všechna práva vyhrazena. Kopírování obsahu je zakázáno podle zákona č. 121/2000 sb. o právu autorského zákonu.