Služby ke kategorii: Mikroporézní desky EVA

Sekání materiálu ve velkých sériích

Potřebujete rychle a přesně vysekat velké množství těsnění, podložek či výplní? Na zakázku zpracováváme všechny námi dodávané kompaktní i mikroporézní materiály, ale i materiál zákazníka. Využijte naši velkosériovou výrobu!

Řezání porézních materiálů na digitálním plotru

Potřebujete profesionálně a rychle vyrobit tvarově náročného těsnění, podložky, výplně, nebo protihlukové stěny z materiálu, který je porézní? Kvalitní zpracování tohoto typu zakázky si vyžaduje speciální strojní zařízení i zkušené montéry výroby. Obojí u nás naleznete.

Nanášení samolepicí vrstvy

Nanášíme samolepicí vrstvu na plošné materiály s využitím profesionálního vybavení (laminátoru). Profesionálně polepujeme plošné materiály na bázi pryže, z pěnového polyuretanu, mikroporézní pěny z PE a PU a těžce lepitelné povrchy PE, PP.

Řezání lepených sendvičů

Sendvič je produkt našeho výrobního oddělení, který naši montéři výroby skládají z několika vrstev spojených lepidlem. Může být vytvořen z různorodých materiálů, které se vzájemně liší svými mechanickými a fyzikálními vlastnostmi.

Výroba organizérů a pořadačů

Schází vám v nářadí nebo v náhradních dílech přehled, nedaří se vám udržet systém a pořádek? Potřebujete tyto předměty kamkoliv přenést v neporušeném stavu? Pak je načase zamyslet se nad správným organizérem.