Otvíráme jaro s Géčkem č. 25!

V dalším vydaném firemním časopisu Géčko se opět zabýváme světem techniky, jehož výsledky využíváme k naší obchodní i výrobní činnosti. Tentokrát jsme vykročili prostřednictvím rozhovoru s naším zákazníkem i do přírody. Zajímá Vás, co naše na první pohled tak odlišná prostředí spojuje? Odpověď naleznete v rozhovoru v samém středu našeho čísla, teď však nabízíme pohled i do dalších článků.

Výrobní ředitel Ing. Petr Všetula, Ph.D. přemýšlí o tom, co právě on považuje za velkou výzvu a čemu dává přednost při vedení celého výrobního kolektivu. Ve svém rozhovoru poodhalil plánované inovace v technologiích v oddělení výroby, které mohou potěšit naše zákazníky již v nejbližší době. To, že není žádný „suchar“, potvrzuje i svým přístupem k vaření pro celou rodinu ve svém volném čase.

Věříte, že existuje materiál, který se dokáže uplatnit jak v průmyslu, v logistice, tak i ve sportovním prostředí a v živočišné výrobě? Tlumí hluk, vibrace, nárazy těžkých předmětů, unese i ta nejtěžší hospodářská zvířata a přitom byl vyroben z ekologicky zrecyklované pryže! Důkazy přinášíme v článku ELASTONY.

Pokud pracujete s kaly a odpady, v rubrice „Hadice“ naleznete tipy na osvědčené maximálně ohebné tlakosací hadice, vhodné právě pro toto využití.

Taky si myslíte, že zaměstnavatelé mají určitou zodpovědnost za to, aby měli zaměstnanci možnost zakládat dobré rodiny? A zajímá vás obor, v jakém působí člověk, který toto tvrdí? Potom si přečtěte rozhovor s ředitelem a spolumajitelem dceřiné společnosti rakouské firmy SONNENTOR Ing. Josefem Dvořáčkem – a dozvíte se mimo jiné i to, proč branou jeho firmy v jeden den projde až 10 000 návštěvníků!

Profily v těch nejzákladnějších tvarech naleznete všude kolem nás. Těsní vůči vlhkosti, prachu, zabraňují vnikání nežádoucích médií. Ale jste si jisti svým výběrem správného kompaktního nebo mikroporézního profilu? Rádi Vás seznámíme s těmi nejpodstatnějšími rozdíly, s vhodným použitím, tipy z praxe i našimi navazujícím službami, pomocí kterých připravujeme profily našim zákazníkům přímo na míru.

Jak by se měl uchazeč o práci co nejlépe připravit na vstupní pohovor? A co je naopak cílem naší firmy při hledání nových zaměstnanců? Nad tím se zamýšlí personální ředitelka Jana Lagová, MBA.

Už vám někdo řekl, co se děje s tabulemi a deskami vybraného materiálu u nás ve výrobě, které je potřeba přepravit ke zpracování na další technologii, ale jsou buď velmi těžké, nebo naopak velmi křehké? Přemýšlíte, zda se právě vaše choulostivá deska nemůže odlomit, poškodit, poškrábat? Určitě vás uklidní detailní reportáž z našeho výrobního oddělení. Pomocí vakuového manipulátoru je vaše zakázka v těch nejlepších „rukou“!

Jestliže potřebujete kruhový výřez nebo naopak váleček, ale s nepatrným průměrem, prozradíme vám, jak si s takovým zadáním poradí naši montéři. Použijí k tomu „jen“ jednoho ze dvou chytrých pomocníků – vodní paprsek nebo plotr s výsekovou hlavicí.

Znáte výhody online nákupu pro naše registrované zákazníky? Pokud si nejste úplně jisti a přitom chcete maximálně ušetřit čas u všech dalších nákupů, rozhodně si nenechte ujít rubriku Náš web. Pozorné přečtení této stránky se Vám určitě vyplatí!


Ať Vám naše tipy i zkušenosti v praxi pomohou!
Váš GUMEX, spol. s r.o.

V dalším vydaném firemním časopisu Géčko se opět zabýváme světem techniky, jehož výsledky využíváme k naší obchodní i výrobní činnosti. Tentokrát jsme vykročili prostřednictvím rozhovoru s naším zákazníkem i do přírody. Zajímá Vás, co naše na první pohled tak odlišná prostředí spojuje? Odpověď naleznete v rozhovoru v samém středu našeho čísla, teď však nabízíme pohled i do dalších článků.

Výrobní ředitel Ing. Petr Všetula, Ph.D. přemýšlí o tom, co právě on považuje za velkou výzvu a čemu dává přednost při vedení celého výrobního kolektivu. Ve svém rozhovoru poodhalil plánované inovace v technologiích v oddělení výroby, které mohou potěšit naše zákazníky již v nejbližší době. To, že není žádný „suchar“, potvrzuje i svým přístupem k vaření pro celou rodinu ve svém volném čase.

Věříte, že existuje materiál, který se dokáže uplatnit jak v průmyslu, v logistice, tak i ve sportovním prostředí a v živočišné výrobě? Tlumí hluk, vibrace, nárazy těžkých předmětů, unese i ta nejtěžší hospodářská zvířata a přitom byl vyroben z ekologicky zrecyklované pryže! Důkazy přinášíme v článku ELASTONY.

Pokud pracujete s kaly a odpady, v rubrice „Hadice“ naleznete tipy na osvědčené maximálně ohebné tlakosací hadice, vhodné právě pro toto využití.

Taky si myslíte, že zaměstnavatelé mají určitou zodpovědnost za to, aby měli zaměstnanci možnost zakládat dobré rodiny? A zajímá vás obor, v jakém působí člověk, který toto tvrdí? Potom si přečtěte rozhovor s ředitelem a spolumajitelem dceřiné společnosti rakouské firmy SONNENTOR Ing. Josefem Dvořáčkem – a dozvíte se mimo jiné i to, proč branou jeho firmy v jeden den projde až 10 000 návštěvníků!

Profily v těch nejzákladnějších tvarech naleznete všude kolem nás. Těsní vůči vlhkosti, prachu, zabraňují vnikání nežádoucích médií. Ale jste si jisti svým výběrem správného kompaktního nebo mikroporézního profilu? Rádi Vás seznámíme s těmi nejpodstatnějšími rozdíly, s vhodným použitím, tipy z praxe i našimi navazujícím službami, pomocí kterých připravujeme profily našim zákazníkům přímo na míru.

Jak by se měl uchazeč o práci co nejlépe připravit na vstupní pohovor? A co je naopak cílem naší firmy při hledání nových zaměstnanců? Nad tím se zamýšlí personální ředitelka Jana Lagová, MBA.

Už vám někdo řekl, co se děje s tabulemi a deskami vybraného materiálu u nás ve výrobě, které je potřeba přepravit ke zpracování na další technologii, ale jsou buď velmi těžké, nebo naopak velmi křehké? Přemýšlíte, zda se právě vaše choulostivá deska nemůže odlomit, poškodit, poškrábat? Určitě vás uklidní detailní reportáž z našeho výrobního oddělení. Pomocí vakuového manipulátoru je vaše zakázka v těch nejlepších „rukou“!

Jestliže potřebujete kruhový výřez nebo naopak váleček, ale s nepatrným průměrem, prozradíme vám, jak si s takovým zadáním poradí naši montéři. Použijí k tomu „jen“ jednoho ze dvou chytrých pomocníků – vodní paprsek nebo plotr s výsekovou hlavicí.

Znáte výhody online nákupu pro naše registrované zákazníky? Pokud si nejste úplně jisti a přitom chcete maximálně ušetřit čas u všech dalších nákupů, rozhodně si nenechte ujít rubriku Náš web. Pozorné přečtení této stránky se Vám určitě vyplatí!


Ať Vám naše tipy i zkušenosti v praxi pomohou!
Váš GUMEX, spol. s r.o.

Chcete se poradit?