Byli jste s námi spokojeni? Podpořte nás online!

Jsme tu pro vás a při všem co děláme, myslíme právě na vás - naše zákazníky. Tímto bychom vás chtěli požádat, myslete také vy na nás a ohodnoťte nás veřejně na Google nebo na Seznamu. K udělení ocenění potřebujete mít vlastní účet na jednom z těchto hlavních prohlížečů.

Pokud máte připomínky a náměty k vylepšení budeme rádi, když nám dáte šanci k nápravě a napíšete nejprve na naše zákaznické oddělení

Kde přidat pětihvězdičkové hodnocení :-)

Kromě hvězdiček můžete přidat i slovní hodnocení - to pomůže i dalším zákazníkům při volbě toho správného dodavatele. Můžete třeba ocenit široký výběr hadic, gumových profilů, nebo ochotu personálu na pobočce.

Google odkazy pro hodnocení

Seznam odkazy pro udělení recenze

Byli jste příjemně překvapeni přístupem konkrétního specialisty?

Pochvalte ho! I v dnešním rychlém světě, plném konkurence a časového tlaku jsme všichni pořád jenom lidi. Každého potěší pochvala. Ocenění pošlete na naše zákaznické oddělení, předáme ho konkrétním zaměstnancům a také jejich nadřízeným. Svého oblíbeného specialistu tak potěšíte a dáte mu příjemnou zpětnou vazbu, že to, co dělá, dělá dobře.

Něco se nám nepovedlo?

Napište nejlépe přímo na naše zákaznické oddělení. Velmi si vážíme vaší zpětné vazby a každému námětu se věnujeme. Veškeré nedostatky řešíme s odpovědnými kolegy a hledáme chyby v systému tak, aby se podobná situace neopakovala.

Věnujeme se ale všem připomínkám a řešíme i náměty na zlepšení prostředí při čekání, nebo orientace na pobočkách.