Pro zákazníky

Byli jste s námi spokojeni? Podpořte nás online!

Jsme tu pro vás a při všem co děláme, myslíme právě na vás - naše zákazníky. Tímto bychom vás chtěli požádat, myslete také vy na nás a ohodnoťte nás veřejně na Google nebo na Seznamu. 

Doprava a zasílání zboží

Nabízíme tyto možnosti dodání zboží: osobní odběr na našich pobočkách, dopravu prostřednictvím externího přepravce a našim stálým zákazníkům nabízíme také dodání naším vozidlem.

Registrace a obchodní spolupráce

Těší nás váš zájem o spolupráci s námi. Registrovat a přihlásit se můžete prostřednictvím odkazu v pravé horní části našich stránek nebo s pomocí našeho zákaznického oddělení.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky firmy GUMEX, spol. s r.o.

Rozvozové trasy společnosti GUMEX

Pro naše stálé zákazníky nabízíme vlastní rozvoz našeho zboží až do místa určení. Naší dopravu využíváme zejména k rozvozu objemnějšího zboží.

Naše faktura je přehledná

Jak úsporně a přitom efektivně identifikovat fakturu či zásilku od svého dodavatele?

Expediční štítek k rychlé identifikaci zásilky

Jak rychle a bez nebezpečí záměny přijmete naše zboží na váš sklad? Připravili jsme pro vás novinku, pomocí které zásilku od nás jednoznačně identifikujete.

Fakturace DPH

Podrobné informace o účtování DPH pro firmy se sídlem mimo ČR, nebo s požadavkem na dodávku mimo ČR.

Poznejte výhody osobního specialisty

Osobní kontakt je pro většinu z nás nenahraditelný. Ale komunikovat nemusíte jen „tváří v tvář“. Určitě se vyplatí i telefonická komunikace s jediným člověkem, který se vám vždy ochotně věnuje a zná potřeby právě vašeho provozu.

Soubory ke stažení

Zde najdete všeobecné obchodní podmínky a technické informace ke stažení.

Na co se nás nejvíce ptají naši zákazníci

Zajímá vás na co se nás ptají občas zákazníci? Třeba na otevírací dobu, služby, které provádíme nebo i na podrobné technické detaily. Vše rádi odpovíme i přímo pro vás.

Zpracování osobních údajů

Informace o zpracovávání osobních údajů v případech vyjádření zájmu o spolupráci, registrace nebo uzavření kupní smlouvy.

Zpracování osobních údajů v případě vyjádření souhlasu se zasíláním tiskovin

Jak zpracováváme vaše osobní údaje v případě, kdy vyjádříte svůj zájem o zasílání tiskovin.

Reklamace

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá. Máte-li jakýkoli problém s kvalitou, či rozměrem některého z našich výrobků, nabízíme vám dva způsoby, jak vyřešit vaši reklamaci.

Informace o používání cookies

Informace o používání cookies na našich webech.

Vyžádejte si náš tištěný katalog

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a prohlubujeme. Snažíme se vyjít vstříc i těm z našich zákazníků, kteří oceňují informační materiály, vhodné k prostudování nebo prolistování kdykoli a kdekoli, bez nutnosti použití jakékoli techniky. Proto postupně vydáváme i tištěné specializované katalogy.

Vyžádejte si náš vzorník

Možnost dotknout se „živého“ materiálu aniž by bylo potřeba cestovat k nám do skladu nebo do vzorkovny vám chceme zprostředkovat právě pomocí našich speciálních vzorníků. Stačí jen, když vyplníte níže uvedený Poptávkový formulář, a my vám zvolený vzorník rádi bezplatně zašleme.

Vyhledávání ve slevách

Jak funguje vyhledávání ve slevách.

Dokumentace pro zákazníky

V případě, že náš odběratel potřebuje pro účely své nebo svých koncových zákazníků dokumentaci ke zboží, výrobku nebo službě, které od nás odebírá, jsme schopni tento požadavek splnit. 

Pojďme se setkávat i online!

Využijte možnosti se s námi spojit online. Stačí si vybrat platformu a termín. Ozvěte se nám.