Vyžádejte si náš tištěný katalog

Náš sortiment neustále rozšiřujeme a prohlubujeme. Snažíme se vyjít vstříc i těm z našich zákazníků, kteří oceňují informační materiály, vhodné k prostudování nebo prolistování kdykoli a kdekoli, bez nutnosti použití jakékoli techniky. Proto postupně vydáváme i tištěné specializované katalogy.

Výhody a nevýhody tištěných katalogů

K výhodám tištěného katalogu patří jeho dostupnost i v provozech, kde není signál potřebný ke stažení online verze naší celkové nabídky, možnost vpisovat si vlastní poznámky k nejpoužívanějším produktům, výkresy v reálném měřítku 1 : 1 v katalogu Těsnění.

Jedinou nevýhodou je nemožnost zastavit vývoj v čase – všechny aktuální informace jsou vám i nadále k dispozici na našem webu!

Pokud se na níže uvedeném odkazu přihlásíte nebo zaregistrujete, označíte a objednáte vámi vybraný katalog, rádi vám jej zdarma zašleme.

Mám zájem o tištěný katalog

Katalog Hadice a jejich kompletace

Podává souhrnný přehled nejen o hadicích, ale i o kompletech hadic s koncovkami, které zhotovujeme strojně i ručně. Nabízíme i doporučení ohledně doplňkového sortimentu příslušenství a navazujících služeb. V tomto katalogu naleznete například objímky, pomocí kterých lisujeme koncovky na hadice, které si v minulosti zákazníci sami stahovali pevnostními sponami. Můžete jej rovněž použít i jako návod k výběru optimální koncovky k požadované hadici. V závěru katalogu představujeme univerzální spony a koncovky. Rozsah: 308 stran.

Katalog Těsnění ploché a v metráži

Představuje širokou škálu těsnicích pryží, které se vzájemně od sebe příliš neliší vzhledem, ale hlavně kvalitou. Z těsnicích pryží řežeme výrobky na míru už od roku 2009. Z původních jednoduchých řezů jsme se vypracovali na přípravu složitých slepenců, vyřezaných s pomocí 3D vodního paprsku. V katalogu představujeme jak ploché kompaktní a porézní materiály, tak i kompaktní a mikroporézní profily v metráži. Tento katalog je výjimečný tím, že v něm uvádíme výkresy těsnicích profilů ve skutečném měřítku 1 : 1. Rozsah: 376 stran.

Katalog Průvodce světem dopravníkových pásů

Poradí vám v situaci, kdy se rozhodujete, zda je pro vás vhodnější oprava dopravníkového pásu, nebo objednávka nového. Ve stručnosti poskytne cenné tipy, v jakých typech provozů se osvědčily dopravníkové pásy z PVC, PU nebo pryže, kde se naopak uplatňují elevátorové, profilové a speciální dopravníkové pásy? Jakou konkurenční výhodu vám poskytne variabilní dopravníkový systém? Na všechny tyto otázky vám odpoví právě tento katalog a navíc i doporučí v praxi osvědčené příslušenství ke zvolenému typu pásu. Díky reálným fotkám z průběhu několika našich montáží si můžete udělat představu o servisu, který pro naše zákazníky poskytujeme. Rozsah: 75 stran.

Katalog Zlepšování pracovního prostředí 

Pomůže vám zvolit takový výrobek, který zlepší pracovní prostředí právě ve vaší firmě. Pokud usilujete o snížení pracovních úrazů, udržení dobrého zdravotního stavu zaměstnanců nebo zabezpečení plynulé funkčnosti strojů, pomohou vám ke správnému rozhodnutí v praxi osvědčené produkty, které v tomto katalogu nabízíme: protiúnavové rohože, protiskluzové podlahoviny, protiprůvanové fólie a svařovací zástěny, ale také protihlukové izolace, gumové břity a gumové dlažby. Pomocí tohoto katalogu si ujasníte, jaký typ ochrany pracovního prostředí nejvíce potřebujete. Rozsah: 164 stran.