Drátkování hadic

Drátkování hadic v GUMEXUPomocí drátkování spojujeme ploché hadice pro dopravu tlakového vzduchu, vody, umělých hnojiv nebo chemických roztoků s požární nebo agro koncovkou (jsou vhodné zejména pro zemědělce, stavaře či půjčovny čerpadel). Jedná se o hadice s koncovkami o rozměrech A110, B75 a C52.

Proč jsou ploché hadice tak užitečné:

  • jsou velmi flexibilní
  • svinují se na plocho (mají minimální nároky na skladovací prostor)
  • umožní transport média na dlouhé vzdálenosti
  • mají nízkou hmotnost

Kontaktujte nás - hadice vám osadíme koncovkami drátkováním ve všech standardních rozměrech -  A, B, C.

Pošlete nám poptávku

Provádíme také opravy již použitých hadic v případě, že došlo k poškození jejich pláště. Obvyklé jsou průrazy vlivem ostrých předmětů. Opravena tak může být plochá zavlažovací hadice z PVC nebo požární hadice s obalem z PES, která je také často používána na stavbách. Stačí k nám hadice dopravit a my je zkrátíme a opět osadíme již použitými nebo novými koncovkami STORZ-AGRO.

Náš tip: Stává se vám, že dojde k poškozené požární nebo ploché hadice v rozměru C52 nebo B75 a vy ji nemáte okamžitě čím nahradit? Mějte k dispozici hadicovou objímku, díky které vám po přechodnou dobu sloužit i hadice s průrazem.

Provádíme kompletaci hadic s koncovami technologií drátkování.

Proces drátkování hadice v detailech.

Dodáváme také hotové komplety hadic s koncovkami, např. MERCURIO M s koncovkami STORZ-AGRO (tento set nahradil původní komplet hadice JAMAICA M s koncovkami); rovněž komplet hadice HILCOFLEX včetně koncovek STRORZ-AGRO a P-FLEX-plochou hadici s koncovkami.