Osazování hadic na tryskání koncovkami

Osazování hadic na tryskání koncovkamiProvádíme osazování hadic na tryskání koncovkami. Nabízíme širokou škálu služeb pro výrobky určené pro tryskání nebo pískování.

I když je osazení hadic koncovkami pro čištění tryskáním snadné, rádi pro vás tuto službu uděláme. 
V případě potřeby hadice před osazením zkrátíme na požadované délky, smotáme do svitku a konce opatříme koncovkami určenými pro vzájemné propojení nebo napojení na tryskač nebo koncovku.

Pošlete nám poptávku

Proč je vhodné použít originální koncovky na hadice pro pískování?

Koncovka je upevněna na hadici z vnější části hadice a upevněna aretačními šrouby. Přepravované abraziva tak nenaráží na překážku v podobě spojky, není bržděno a nesnižuje tak tryskací výkon. V neposlední řadě přispívá koncovka také k delší životnosti hadice. Hadice je nejvíce obrušována buď v ohybech nebo v místech, kde je použita nevhodná propojka. Zdánlivě nákladná položka, v podobě originální spojky, se v běžném provozu vždy vyplatí. 

Hadice pro čištění tryskánímOsazování hadic na tryskání koncovkami

Hadice pro tryskání se používají při úpravě povrchu kovů před nanášením antikorozního nástřiku nebo zinkováním. Díky abrazivu, jež proudí ve vysoké rychlosti hadicemi, je ocelový díl snadno zbaven nečistot i koroze. Jako abrazivo slouží různé typy a zrnitosti písků, broků, či korundu.

Otryskat materiály lze podle požadovaného stupně čistoty - od lehkého otryskání až po precizně čistý povrch. Pískování se používá také v reklamním průmyslu - na sklo, kovy nebo při restaurování.

V GUMEXU dodáváme hadice pro vedení abraziva při tryskání - tzv. tryskací nebo pískovací hadice; hadice pro zpětný odvod abraziva do zásobníku i pryže v rolích odolné abrazi, jimiž se obkládají stěny tryskacích komor, nebo vyřezáváme na míru i polepujeme vnitřní prostory malých pískovaček.

Osazování hadic na tryskání koncovkami