Osazování koncovek na hadice na beton

Hadice pro domíchávače betonu s pumpou, ruční pumpy nebo pro stacionární čerpadla betonu musí mít napojené koncovky tak, aby byla zaručena maximální bezpečnost obsluhujících pracovníků a bezproblémový provoz – a to vám pomocí naší služby zajistíme.

Koncovky, kterými osazujeme betonové hadice, jsou určené a předepsané přesně pro daný způsob využití. Bereme přitom samozřejmě v úvahu i nejvyšší přípustný pracovní (u dopravy betonu a pilotáže pod tlakem i poruchový) tlak.
 

Pošlete nám poptávku

Jaké tlakové hadice pro betonové směsi osazujeme?

  • hadici SM40 - určena pro transport betonu, omítkových směsí, sádry nebo cementu a vydrží pracovní tlak až 40 bar
  • Hadici SM40 si rovněž můžete objednat v provedení komplet, tzn. již osazenou ocelovými koncovkami Kamlok beton.  
  • speciální, velmi kvalitní tlakovou hadici 740 AA pro těžká betonová čerpadla 
  • Hadici T719 AA, v DN 102, 127 a 152 mm. Je konstrukčně velmi vhodná pro vysoce abrazivní materiály – dopravu betonu, cementu, ostrého písku, sádry a štěrku. Vydrží pracovní tlak do 10 bar. U této hadice provádíme spoj přes osazení přírubou ALFATRACTO.V GUMEXU osazujeme tlakové hadice pro betonové směsi

Čím je pro vás tento komplet výhodný? 

Tuto hadici na čerpání betonu lze propojit třeba až do délky 120 m v celku (například při nutnosti dopravy betonu do vyšších podlaží). Anebo naopak – rovnou na stavbě, v provozu – rychle, jednoduše a úsporně vyřešíte situaci, když poškozenou část hadice na beton snadno vyměníte bez nutnosti nahrazovat celkovou délku.

Armujeme rovněž hadice na omítání - např. hadici SMK , která je vhodná pro dopravu a stříkání suchých omítkových směsí a betonů a vydrží pracovní tlak 10 bar. Tuto hadici osazujeme koncovkami ve všech nabízených variantách – s ID 32, 40, 50, 60 i 65 mm. 

Koncovky kamlok, které používáme při lisování na hadice na beton a betonové směsi, mají integrovaný bezpečnostní kroužek, který zvyšuje bezpečnost při používání tohoto typu hadice.

Máte problémy s poškozenými hadicemi na čerpání nebo domíchávání betonu? Přemýšlíte, co s nimi?

Nabízíme vám možné řešení pro hadice „betonky“ do 40 bar - vyměníme vadné koncovky nebo vyřežeme poškozené části hadice a následně nalisujeme nové bezvadné koncovky. 

Vaše ruční nebo stacionární pumpy na beton budou zase plně funkční!