Potřebujete atypické části či speciální díly z gumy nebo plastu?

Možná i vy hledáte určitý výrobek, který není k dostání na trhu, a přesto ho nutně potřebujete. Nebo již existuje náš nebo váš polotovar, ale je nutné jej upravit jiným než obvyklým způsobem. Případně máte ve vašem provozu prvek, který vyžaduje účinnou změnu. Sháníte pouze několik kusů, anebo chcete vyrobit sérii? Naše výroba na zakázku a speciální technická řešení se mohou osvědčit i u vás.

 

Pošlete nám poptávku

 

Pomůžeme vám:

  • Využíváme odborné znalosti i praktické zkušenosti jak našich specialistů výroby, tak i lety prověřených odborníků našich dodavatelů.
  • Atypické poptávky konzultujeme s kvalifikovanými projektanty i konstruktéry. Máte tak záruku, že konečné řešení je posuzováno i z hlediska nutnosti dodržení technické bezpečnosti, trvanlivosti a životnosti finálního výrobku. Tito experti se zabývají konstrukcí výrobků a technických zařízení pro strojní, stavební, elektrotechnické, energetické, tlakové, chemické, dopravní i mnohé další obory.
  • Je možné, že spojením všech dostupných materiálů a know-how u nás i u našich dodavatelů vznikne výrobek, který bude zajímavý i pro širší okruh zákazníků, a jeho hromadná výroba umožní snížit celkové pořizovací náklady a tím i cenu.

Od vás pouze potřebujeme:

  • Specifikaci požadovaného výrobku nebo provozního řešení (např. zefektivnit přepravu konkrétních produktů v určitém prostoru).
  • Popis potřebné změny doposud používaného produktu s objasněním požadované funkčnosti.
  • Otestování vzorku přímo ve vašem provozu poté, co společně s vámi i s našimi dodavateli nalezneme nové řešení a navrhovaný výrobek splnil v našem testovacím prostředí všechny požadované parametry (příklad: atypické těsnění).

Atypické výrobky

Pokud sháníte spolehlivého dodavatele i pro velmi specifické zakázky, stačí jen poslat poptávku – výrobky speciálního určení jsou pro nás výzvou!

 

Věděli jste, že kalkulace pro vás zpracovávají profesionální kalkulanti z našeho výrobního týmu? Chcete se o jejich práci dozvědět více?