Řezání protihlukové izolace na míru

Požadovaný tvar protihlukové izolace vyřežeme pomocí digitálního plotru přesně na míru podle odsouhlaseného výkresu nebo vzorku. Často zhotovujeme výřezy, sloužící jako izolace uvnitř strojů (např. jako součást krytu dřevoobráběcího stroje nebo kompresoru).

Protihlukové izolace se však používají také jako tlumicí prvek celého provozního prostoru, kde je umístěn největší zdroj hluku – to jsou např. průmyslové haly, dílny, nahrávací studia, kinosály, hudební sály, call centra, hudební kluby, posluchárny apod.

Příjemné pracovní prostředí

Zvláště v uzavřených prostorách průmyslových hal, kde zvuk nemá dostatek překážek, vzniká nepříjemný hluk. Ten charakterizuje dlouhá délka dozvuku. Protihlukové izolace se tak aplikují na stěny i stropy oplechovaných částí strojů a zařízení a tak pomáhají zmírnit tříštění hluku a utvářejí zdravější a příjemnější pracovní klima.

Připravíme různé tvarové výřezy se samolepicí vrstvou

  • na rubové strany protihlukových desek nanášíme standardně pomocí laminátoru montážní samolepicí vrstvu
  • díky výřezu protihlukové desky do přesného tvaru a samolepce nainstalujete takový díl na určené místo opravdu snadno

Využijte naše služby. Na našich CNC řezacích strojích vám z protihlukových izolací připravíme různé tvarové výřezy přesně podle vašich požadavků.

Dokážeme také zajistit konečnou montáž protihlukových izolací na vámi požadovaném místě – pošlete si poptávku!

Pošlete nám poptávku

Řezání protihlukové izolace na míru v GUMEXU.

Řezání protihlukové izolace na míru v GUMEXU.

 

Věděli jste, že kalkulace pro vás zpracovávají profesionální kalkulanti z našeho výrobního týmu? Chcete se o jejich práci dozvědět více?