Tvarové řezání vrstvených izolantů

I obtížně opracovatelné materiály, jako jsou vrstvené izolanty, dokážeme díky moderní technologii a zkušenostem našich montérů výroby nařezat přesně na míru.

Jedním z těchto vrstvených izolantů je i TEXTIT, známý rovněž pod názvem Gumoid. Osvědčil se také jako náhrada materiálu Epratex. Je používán zejména jako elektroizolant.

Tento izolant s vrstvenou strukturou je vyhledáván pro své dobré mechanické a kluzné vlastnosti, navíc je schopen tlumit nárazy.

Vrstvené elektroizolanty jsou často využívány pro izolační mezistěny, kryty, obložení hoblovacích strojů a pil, jako konstrukční materiál při stavbě strojů a zařízení.

Pošlete nám poptávku

 

Průběh zakázky – tvarové výřezy z vrstveného izolantu TEXTIT

Řezání izolantů

1. Pro řezání vrstvených materiálů, v tomto případě pro dělení Textitu, je třeba jisté dovednosti. Řezat vrstvený materiál není jednoduché, jelikož má při řezání vodním paprskem snahu se separovat. Díky naší technologii a správnému postupu vždy zajistíme nejvyšší kvalitu výrobku, tedy maximální přesnost a rychlost řezu.

2. Montér výroby Richard uvolňuje a čistí výrobky, které právě vyřezal z textitové desky.

Řezání izolantů - pokračování

3. Výsledkem řezání na rozměr požadovaný zákazníkem je několik variant výřezů.

4. Hotové výřezy budou nyní přeměřeny a zabaleny pro zákazníka. Při konečné aplikaci budou použity jako podložky ve svařovacích automatech.

 

Zajímají vás odlišnosti v materiálech i v konečném využití různých typů vrstvených elektroizolantů – Kartitu, Textitu, Sklotextitu? Další informace na našem blogu.

Potřebujete výřez v určitém tvaru? Jedná se o obtížně opracovatelný materiál? Kontaktujte naši zákaznickou linku: 518 399 588

 

Věděli jste, že kalkulace pro vás zpracovávají profesionální kalkulanti z našeho výrobního týmu? Chcete se o jejich práci dozvědět více?