Vzorky profilů na 3D tiskárně

Vyzkoušejte si zhotovení vzorku profilu ještě před zadáním výroby vlastního profilu! 
Model profilu pro vás připravíme na 3D tiskárně a vy si tak můžete ověřit správnost vašeho nákresu přímo v provozu ještě před zadáním do výroby.

Vzorky profilů na 3D tiskárně

Výhody modelu profilu před zadáním skutečného profilu do výroby

  • Vymodelovaný 3D profil je vytištěn z termoplastu, což je relativně měkký materiál, podobný budoucímu originálnímu těsnění. Můžete si tak otestovat, jak funguje těsnění požadovaného místa pomocí modelovaného profilu. V rámci modelování můžete testovat i různé tvrdosti – vytiskneme model dutý, nebo kompaktní, případně oba.
  • Pokud plánujete výrobu více profilů, tiskneme několik modelů najednou. Máme k dispozici pracovní prostor 160 × 160 × 160 mm.
  • Výroba výsledného pryžového nebo silikonového profilu na míru je díky odsouhlasenému modelu následně levnější a rychlejší, do výroby už můžeme zadat profil s velmi přesnými požadovanými parametry.
  • Máte tedy jistotu, že finální profil bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Pošlete nám poptávku

Jak probíhá 3D tisk modelu profilu

Příprava vzorku profilů na 3D tiskárně v GUMEXU.

1) Zákazník dodal technický výkres profilu. Specialista převede výkres v počítači na 3D model. 2) Specialista nastaví 3D tiskárnu. Pracovní prostor tiskárny je 160x160x160 mm.

Příprava vzorku profilů na 3D tiskárně v GUMEXU.

1) Probíhá 3D tisk profilu podle nákresu. 2) Porovnání zkušebně vytištěného 3D modelu s finálním gumovým profilem.

 

Věděli jste, že kalkulace pro vás zpracovávají profesionální kalkulanti z našeho výrobního týmu? Chcete se o jejich práci dozvědět více?