Pro zákazníky

Byli jste s námi spokojeni? Podpořte nás online!

Jsme tu pro vás a při všem co děláme, myslíme právě na vás - naše zákazníky. Tímto bychom vás chtěli požádat, myslete také vy na nás a ohodnoťte nás veřejně na Google nebo na Seznamu. 

Doprava a zasílání zboží

Nabízíme tyto možnosti dodání zboží: osobní odběr na našich pobočkách, dopravu prostřednictvím externího přepravce a našim stálým zákazníkům nabízíme také dodání naším vozidlem.

Působíme také v Německu a Rakousku

Realizujete montáže kromě ČR a SR také v německy mluvících regionech? Máte zde mateřské/sesterské firmy? Pomůžeme vám snížit náklady – vše zařídíme za vás!

Registrace a obchodní spolupráce

Těší nás váš zájem o spolupráci s námi. Registrovat a přihlásit se můžete prostřednictvím odkazu v pravé horní části našich stránek nebo s pomocí našeho zákaznického oddělení.

Na kvalitě nám záleží

Naším cílem je 100% kvalita, což současně znamená žádná reklamace. Trvale vyrábět bez jediné vady však nedokážou ani roboti. Proto se i v naší firmě jedná o nepřetržitý proces, kdy usilujeme o maximální možnou bezvadnost našich produktů i služeb.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky firmy GUMEX, spol. s r.o.

Rozvozové trasy společnosti GUMEX

Pro naše stálé zákazníky nabízíme vlastní rozvoz našeho zboží až do místa určení. Naší dopravu využíváme zejména k rozvozu objemnějšího zboží.

Naše faktura je přehledná

Jak úsporně a přitom efektivně identifikovat fakturu či zásilku od svého dodavatele?

Expediční štítek k rychlé identifikaci zásilky

Jak rychle a bez nebezpečí záměny přijmete naše zboží na váš sklad? Připravili jsme pro vás novinku, pomocí které zásilku od nás jednoznačně identifikujete.

Fakturace DPH

Podrobné informace o účtování DPH pro firmy se sídlem mimo ČR, nebo s požadavkem na dodávku mimo ČR.

Poznejte výhody osobního specialisty

Osobní kontakt je pro většinu z nás nenahraditelný. Ale komunikovat nemusíte jen „tváří v tvář“. Určitě se vyplatí i telefonická komunikace s jediným člověkem, který se vám vždy ochotně věnuje a zná potřeby právě vašeho provozu.

Soubory ke stažení

Zde najdete všeobecné obchodní podmínky a technické informace ke stažení.

Na co se nás nejvíce ptají naši zákazníci

Zajímá vás na co se nás ptají občas zákazníci? Třeba na otevírací dobu, služby, které provádíme nebo i na podrobné technické detaily. Vše rádi odpovíme i přímo pro vás.

Zpracování osobních údajů

Informace o zpracovávání osobních údajů v případech vyjádření zájmu o spolupráci, registrace nebo uzavření kupní smlouvy.

Zpracování osobních údajů v případě vyjádření souhlasu se zasíláním tiskovin

Jak zpracováváme vaše osobní údaje v případě, kdy vyjádříte svůj zájem o zasílání tiskovin.

Reklamace

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá. Máte-li jakýkoli problém s kvalitou či rozměrem některého z našich výrobků, nabízíme vám dva způsoby, jak vyřešit vaši reklamaci.

Informace o používání cookies

Informace o používání cookies na našich webech.

Firemní časopis Géčko

O čem píšeme v našem firemním časopisu Géčko? Přečtěte si náš časopis online nebo se přihlaste k odběru v tištěné, nebo elektronické formě.

Vyžádejte si náš tištěný katalog

Náš souhrnný tištěný katalog na 416 stranách popisuje 1900 produktů a 45 námi nabízených služeb. 

Vyžádejte si náš vzorník

Možnost dotknout se „živého“ materiálu, aniž by bylo potřeba cestovat k nám do skladu nebo do vzorkovny, vám chceme zprostředkovat právě pomocí našich speciálních vzorníků. Zvolený vzorník vám rádi bezplatně zašleme.

Vyhledávání ve slevách

Jak funguje vyhledávání ve slevách.

Dokumentace pro zákazníky

V případě, že náš odběratel potřebuje pro účely své nebo svých koncových zákazníků dokumentaci ke zboží, výrobku nebo službě, které od nás odebírá, jsme schopni tento požadavek splnit. 

Pojďme se setkávat i online!

Využijte možnosti se s námi spojit online. Stačí si vybrat platformu a termín. Ozvěte se nám.